معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021

دوستان و همراهان مازستا، با شما هستیم به همراه یک مقاله دیگر در مورد بهترین های سال 2021 که به تازگی به اتمام رسیده است. تا به امروز در چند مورد مواردی از جمله بهترین پردازنده ها، بهترین بازی های سال و بدترین و بهترین قطعات سخت افزاری را برای سال 2021 معرفی کرده ایم. این بار به سراغ معرفی برترین بازی های ژانر وحشت خواهیم رفت که در سال 2021 منتشر و عرضه شده اند. با بهترین بازی‌های ترسناک سال 2021 با ما همراه باشید.

این بار به سراغ معرفی برترین بازی های ترسناک سال 2021 رفته ایم. در این مطلب برترین بازی های سال 2021 را از نظر مواردی از جمله امتیازهای بررسی و متاکریتیک معرفی خواهیم کرد. با مازستا همراه باشید.

معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
  • بازی Resident Evil Village امتیاز دریافتی 9 از 10

بدون شک باید گفت که بازی Resident Evil Village برترین بازی سال 2021 در ژانر وحشت و تلاش برای بقا است. بازی جذاب رزیدنت ایول روستا در تاریخ 1 ماه مه سال 2021 برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، اکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز و گوگل استادیا عرضه شد.

این بازی جذاب که توسط کپ‌کام طراحی و تولید شده است، یکی از بهترین ها در کل تاریخ Resident Evil است. در این بازی وحشت را در حالت های گوناگون به بدترین و واضح ترین شکل ممکن تجربه خواهید کرد!

معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
  • بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes امتیاز دریافتی 9 از 10

بسیاری از گیمرها هنوز به بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes اعتماد نکرده و آن را تجربه نکرده اند؛ اما باید گفت که این عنوان یکی از بهترین ها در ژانر وحشت است که در اکتبر سال 2021 برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس سری اکس و سری اس و مایکروسافت ویندوز از سوی باندای نامکو اینترتینمنت منتشر شد.

این عنوان که دارای حالت چند نفره است، می تواند شما را در کنار دوستانتان برای مدت های طولانی در یک بازی ترس و بقا میخکوب کند. امتیازهای این عنوان در تمام رسانه ها بسیار بالا بوده است.

معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
  • بازی Alan Wake Remastered امتیاز دریافتی 8.5 از 10

یک عنوان ریمستر جذاب نیز در لیست بهترین بازی های ژانر وحشت در سال 2021 حضور دارد. بازی Alan Wake Remastered یکی از محبوب‌ترین عناوین استودیو Remedy است که در تاریخ 13 مهر ماه برای پلتفرم های گوناگون از جمله ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی منتشر شد.

جالب است بدانید که این عنوان با الهام از آثار استفن کینگ ساخته شده و جزو بهترین بازی های ژانر وحشت سال 2021 شناخته شده است.

معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
  • بازی In Sound Mind با امتیاز دریافتی 7.5 از 10

بازی In Sound Mind را می توان یکی از متفاوت ترین عناوین ژانر وحشت و ترس دانست. جالب است بدانید که نزدیک به 97 درصد از کاربران و گیمرهایی که آن را تجربه کرده اند به این بازی امتیاز کامل داده و آن را تایید کرده اند.

بازی In Sound Mind در ژوئن گذشته توسط We Create Stuff تولید و به دست Modus Games منتشر شد. این بازی را می توانید در پلتفرم های نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز و پلی‌استیشن ۵ تجربه کنید.

معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
معرفی برترین بازی‌های ترسناک سال 2021
  • بازی Inscryption با امتیاز دریافتی 7.5 از 10

در آخر نیز به سراغ بازی Inscryption خواهیم رفت که جزو برترین های ترس در سال 2021 بوده و هست. رمزگزاری یک بازی وحشت ساخته شده توسط دیوولور دیجیتال است که در اکتبر ۲۰۲۱ برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

گیمرهای کنسولی برای گیمرهای کنسولی قابل بازی نخواهد بود. بازی Inscryption نامزد دریافت جایزه The Game Awards for Best Sim/Strategy Game بوده و شاید در عین حال با توجه به سخت افزارهای نه چندان قوی که لازم دارد بتواند در سیستم های بسیاری قابل تجربه باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها