Otoy به تازگی OctaneRender 2021.1 را منتشر کرد

براساس اخبار منتشر شده Otoy به تازگی OctaneRender 2021.1 XB1 را به عنوان اولین نسخه‌ی بتا عمومی و آخرین نسخه رندر GPU منتشر کرد. این نسخه عملکرد پردازنده‌های گرافیکی فعلی Nvidia Ampere را بهبود می‌بخشد،

یک ماده برش Boolean جدید اضافه می‌کند، رندر حجمی را بهبود می‌بخشد و مدیریت نرم‌افزار AOV را اصلاح می‌کند. همچنین OctaneRender 2021.1 اولین نسخه‌ی این نرم‌افزار است که فقط برای ویندوز و لینوکس در دسترس قرار گرفته و با پشتیبانی از macOS، اکنون به طور کامل به نسخه جدیدتر Octane X منتقل شده است.

Otoy به تازگی OctaneRender 2021.1 را منتشر کرد
Otoy به تازگی OctaneRender 2021.1 را منتشر کرد

علاوه بر ویژگی‌های ذکر شده، در این نسخه شاهد به‌روزرسانی مجموعه‌ای از گره‌های طرح ریزی بافت و بافت جدید هستیم. امکانات برجسته‌تر این نرم‌افزار عبارت است از Volume to texture که حجم OpenVDB را به نقشه‌های بافت در برش‌ها ارائه می‌کند و Curvature که نقشه‌های انحنادار را از هندسه سه بعدی ایجاد می‌کند. نسخه نهایی OctaneRender 2021.1 همچنین یک واردکننده USD ارائه کرده است که امکان واردات و ارائه دارایی‌ها را در قالب USD فراهم می‌کند.

سیستم مورد نیاز و قیمت OctaneRender 2021.1

OctaneRender 2021.1 برای سیستم‌عامل‌های Windows 7 به بالا و لینوکس 64 بیتی در دسترس است. از سوی دیگر پلاگین‌های یکپارچه‌سازی برای 21 برنامه DCC نیز در این نسخه در دسترس هستند. بد نیست بدانید که ساخت فعلی Octane X همچنان بر اساس SDK 2020.1.5 است.

مجوزهای نسخه‌ی سازمانی، مجوزهای دائمی برای نسخه مستقل و یک افزونه یکپارچه سازی، به علاوه‌ی دسترسی اشتراک به افزونه‌های دیگر، در حال حاضر از 699 یورو شروع می‌شود. همچنین اشتراک‌ها به همه‌ی پلاگین‌ها دسترسی دارند و برای استفاده در حداکثر دو پردازنده گرافیکی 19.99 یورو در ماه یا 199 یورو در سال هزینه دارند، یا برای GPUهای نامحدود 29.99 یورو در ماه یا 299 یورو در سال هزینه خواهند داشت.

پلاگین‌های Blender، DAZ 3D، Unity و Unreal Engine به صورت رایگان برای استفاده در یک GPU از طریق OctaneRender Prime در دسترس هستند. علاوه بر این، 11 پلاگین، از جمله 3ds Max، Cinema 4D و Maya، برای استفاده در یک GPU از به صورت آزمایشی و رایگان در Octane X برای macOS در دسترس قرار دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها