گیم پلی بازی RIDE 4 با گرافیک حیرت انگیز و واقع‌گرایانه به سرعت خبرساز شد!

بازی RIDE 4 یکی از جذاب ترین عناوین ریسینگ موتور سواری است که با یک ویدیوی جدید، دنیای گیم را مبهوت خود کرده است!

بازی RIDE 4 محصول شرکت مایلستون (Milestone) است که در تاریخ ۱۷ مهرماه ۱۳۹۹ (۸ اکتبر ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر شد. در آن زمان می دانستیم که به هر حال با یک بازی نسل هشتمی روبرو هستیم. با این وجود رید 4 گرافیک خیره کننده ای را به نمایش گذاشته بود.

استودیوی مایلستون (Milestone) اعلام کرده بود که برای کنسول های نسل نهمی یعنی Xbox Series S، Xbox Series X و PlayStation 5، نسخه بهبود یافته و قوی تر بازی RIDE 4 را با گرافیک بالاتر عرضه خواهد کرد.

و اما مسئله ای که این روزها بازی RIDE 4 را در مرکز توجهات قرار داده است، انتشار ویدویی از گرافیک خیره کننده آن در کنسول های نسل نهم است. یک کاربر در انجمن ریدت (Reddit) موفق به اجرای نسخه نسل نهمی از این بازی شده است.

گیم پلی بازی RIDE 4 با گرافیک حیرت انگیز و واقع‌گرایانه به سرعت خبرساز شد!
گیم پلی بازی RIDE 4 با گرافیک حیرت انگیز و واقع‌گرایانه به سرعت خبرساز شد!

وی سپس از گرافیک خارق العاده و واقع گرایانه آن حیرت زده شده و به سرعت اقدام به انتشار یک ویدیو از گیم پلی بازی RIDE 4 کرده است. در این گیم پلی شاهد یک بازی واقع گرایانه هستیم؛ به طوری که انگار در حال تماشای یک بازی موتور سواری واقعی هستید! به نظر می رسد استودیوی Milestone ارتقاء سنگینی را برای نسخه نسل نهمی این بازی در نظر گرفته است که منجر به حیرت کاربران و گیمرها شده است.

ویدیویی گیم پلی خیره کننده بازی RIDE 4 تا کنون بیش از 800 هزار بازدید را تنها در عرض چند روز دریافت کرده است.

به گفته این کاربر، ویدیویی فوق با کنسول PlayStation 5 ظبط شده است. اما به هر حال کیفیتی مشابه نیز برای کنسول های Xbox Series S، Xbox Series X در نظر گرفته شده است. در ادامه می توانید شاهد این گیم پلی خیره کننده باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها