تمامی محصولات مازستا چه سیستم های تخصصی رندرینگ و گرافیک و چه محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی این شرکت به فروش می رسند دارای ضمانت بازگشت پول تعویض انحصاری مازستا می باشند. شرگت مازستا همیشه بهترین قطعات را در محصولات خود به کار می برد و از این رو با اطمینان تمام اعلام میدارد که در شرایط ذکر شده، خریداران میتوانند مطابق با موارد زیر اقدام نمایند.  برای آشنایی با شرایط گارانتی ویژه مازستا لطفا ادامه این مطلب را با دقت مطالعه نمایید.  شرایط گارانتی سیستم ها  سیستم های تخصصی مازستا از سری W و X از یک تا سه سال ( بر اساس فاکتور فروش ) تحت گارانتی کامل شرکت دانش و فناوری مازستا می باشند. شرایط گارانتی بسیار ساده بوده و خریدارن با خیالی آسوده میتوانند از این سیستم ها استفاده نمایند.  1- شرکت مازستا جز معدود شرکت هایی  است که کل سیستم را به صورت یکجا گارانتی میکند و این گارانتی شامل CPU, RAM, PSU, HDD, SSD, DVD,Cooling, MB و ... می شود.  2- سیستم های شرکت مازستا دارای گارانتی ویژه ای به نام " گارانتی تعویض یک ماه" می باشند که میتوانید شرایط آن را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.  3- شرکت مازستا تنها شرکتی در ایران است که سیستم های خود را اورکلاک کرده و تحت همان شرایط گارانتی میکند. در نتیجه کاربران میتوانند با خیالی آسوده از سیستم خود حداکثر سرعت را انتظار داشته باشند.

شرایط بازگشت پول و گارانتی مازستا

dfm logo email

شرایط ضمانت نامه و گارانتی محصولات مازستا

تمامی محصولات مازستا چه سیستم های تخصصی رندرینگ و گرافیک و چه محصولاتی که در فروشگاه اینترنتی این شرکت به فروش می رسند دارای ضمانت بازگشت پول  و  گارانتی تعویض انحصاری مازستا می باشند. شرگت مازستا همیشه بهترین قطعات را در محصولات خود به کار می برد و از این رو با اطمینان تمام اعلام میدارد که در شرایط ذکر شده، خریداران میتوانند مطابق با موارد زیر اقدام نمایند.

 

شرایط گارانتی سیستم ها

 

سیستم های تخصصی مازستا از سری W و X از یک تا سه سال ( بر اساس فاکتور فروش ) تحت گارانتی کامل شرکت دانش و فناوری مازستا می باشند. شرایط گارانتی بسیار ساده بوده و خریدارن با خیالی آسوده میتوانند از این سیستم ها استفاده نمایند.

1- شرکت مازستا جز معدود شرکت هایی  است که کل سیستم را به صورت یکجا و کامل گارانتی میکند و این گارانتی شامل کیس و تمامی قطعات داخل آن مانند  CPU, RAM, PSU, HDD, SSD, DVD,Cooling, MB و ... می شود.

2- سیستم های شرکت مازستا دارای گارانتی ویژه ای به نام " گارانتی تعویض یک ماه" می باشند که میتوانید شرایط آن را در ادامه مطلب  در بخش " گارانتی تعویض یک ماهه " مشاهده نمایید.

3- شرکت مازستا تنها شرکتی در ایران است که سیستم های خود را اورکلاک کرده و تحت همان شرایط گارانتی میکند. در نتیجه کاربران میتوانند با خیالی آسوده از سیستم خود حداکثر سرعت را انتظار داشته باشند. اصولا شرکت هایی که سیستم های تخصصی را اورکلاک میکنند امکان گارانتی کردن آن را ندارند.

4- با توجه به طیف خاص مشتریان مازستا، تمامی سیستم ها برای شرایط کاری بسیار سنگین پردازشی تهیه شده و تصور کارشناسان مازستا بر این است که این سیستمها در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته روشن و تحت پردازش خواهند بود. لذا سیستم های خنک کنندگی این محصولات در حد بسیار بهینه ای قرار خواهد داشت و کاربران میتوانند با خیالی آسوده در تمام طول شبانه روز از آن با حداکثر سرعت استفاده نمایند.

5- شرایط ابطال گارانتی محصولات مازستا عبارت است از پایان مدت زمان تعیین شده گارانتی، مخدوش شدن پلمپ دستگاه ها، ورود مایعات به سیستم ها، ضربه فیزیکی و شکستگی و افتادن سیستم ها از ارتفاع و هرگونه صدمه فیزیکی توسط خریدار.

6- در صورتی که طبق بند 5 گارانتی سیستم ها باطل نشده باشد، مازستا تمام مسئولیت مشکلات سخت افزاری را به عهده خواهد گرفت و قطعات معیوب را در ماه اول خرید تعویض نموده و در ماه های بعد در صورت امکان تعویض و یا تعمیر خواهد شد.

7- در صورتی که مدت زمان گارانتی سیستم ها تمام شده باشد، باز هم مازستا پشتیبان خریداران خود بوده و با ارائه خدمات تکمیلی در خدمت آنها خواهد بود. لذا توجه داشته باشید که مازستا برخی از قطعات سیستم ها را تا 3 سال کامل پشتیبانی گارانتی میکند و ممکن بعد از پایان زمان گارانتی نیز بدون هزینه قطعه مورد نظر را تعویض نماید. این قطعات شامل SSD , Power Supply , Mainboard , VGA و ... خواهد بود. در نتیجه خریداران به صورت مداوم توسط کارشناسان مازستا پشتیبانی خواهند شد.

8- مباحث نرم افزاری جز گارانتی سیستم ها نمی باشد . توجه داشته باشید که خدمات نرم افزاری مقوله ای کاملا متفاوت از خرید سیستم بوده و مازستا فقط میتواند در حد توان خود راهنمایی های لازم را انجام دهد.

9- تمامی خریدارن مازستا میتوانند در سه سال اول خرید سیستم ها، در هر سال  یک بار ، سیستم های خود را به صورت رایگان به دفتر پشتیبانی مازستا ارسال کرده و از خدمات سرویس و نگهداری مازستا استفاده نمایند. در این شرایط مازستا علاوه بر پاک سازی گردو خاک درون سیستم، بایاس و درایورهای سیستم را بروز کرده ، گریس های حرارتی و خمیر های انتقال گرمای پشت CPU و ... را تعویض کرده و  یک چکاپ کامل از سیستم به عمل می آورد.

 

dfm logo email

شرایط و نحوه "گارانتی تعویض یک ماهه" 

 

1- در صورتی که خریداران قطعات از فروشگاه آنلاین مازستا در یک ماهه اول خرید خود هرگونه مشکلی سخت افزاری را در قطعات مشاهده نمودند میتوانند با مراجعه به مازستا از شرایط گارانتی تعویض یک ماه فروشگاه آنلاین برخوردار شوند. مشکلات سخت افزاری شامل مواردی است که به عهده شرکت مازستا می باشد و هرگونه صدمه ناشی از ضربه ، بازشدن پلمپ کیس ها، ورود مایعات به قطعات و شکستگی و فرورفتگی در بدنه آنها، خش و اثر ضربه و مشکلات فیزیکی که به توسط خریدار به وجود آمده باشد و موارد ذکر شده در نقض شرایط گارانتی بین الملل شرکت های سازنده، شامل گارانتی نخواهد شد.

2- با توجه به اینکه مازستا از کیفیت و اصل بودن قطعات مصرفی خود مطمئن می باشد، در صورتی که هرگونه مشکل سخت افزاری در قطعات فروخته شده از طریق فروشگاه آنلاین وجود داشته باشد که مسبب آن شرکت مازستا یا قطعه استفاده شده در سیستم باشد، مسئولیت آن را به عهده گرفته و بدون قید و شرط در یک ماهه اول خرید قطعه معیوب بدون هزینه اضافی تعویض و در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت. در طول مدت گارانتی نیز شرایط ذکر شده در بخش گارانتی سیستم ها رعایت خواهد شد. 

3- در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی و سخت افزاری باشد که به صورت ظاهری قابل مشاهده باشد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط مازستا تحت شرایط استانداردهای جهانی، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت مازستا تعهدی در قبال خسارات ناشی از حمل و نقل به عهده نخواهد گرفت. تمامی قطعات ارسال شده ، توسط سیستم حمل نقل بیمه خواهند شد. 

 

dfm logo email

شرایط و نحوه "گارانتی تعویض سه ماهه" 

 

1- در صورتی که خریداران قطعات کامپیوتر از فروشگاه مازستا، قطعه ای خریده باشند که دارای شرایط گارانتی تعویض سه ماه باشد، و در سه ماهه اول خرید خود ، هرگونه مشکلی سخت افزاری را در قطعه خریداری شده  مشاهده نمایند، میتوانند با مراجعه به مازستا از شرایط گارانتی تعویض سه ماه برخوردار شوند. مشکلات سخت افزاری شامل مواردی است که به عهده شرکت مازستا می باشد و هرگونه صدمه ناشی از ضربه ، بازشدن پلمپ قطعات ها، ورود مایعات به قطعه و شکستگی و فرورفتگی در بدنه قطعات شامل گارانتی تعویض نخواهد بود. در غیر اینصورت اگر قطعه دارای خرابی سخت افزاری باشد مازستا با کمال میل آن را تعویض خواهد کرد.

2- با توجه به اینکه مازستا از کیفیت و اصل بودن قطعات مصرفی خود مطمئن می باشد، در صورتی که هرگونه مشکل سخت افزاری در قطعات وجود داشته باشد که مسبب آن شرکت مازستا یا قطعه استفاده شده در سیستم باشد، مسئولیت آن را به عهده گرفته و بدون قید و شرط در سه ماهه اول خرید قطعه معیوب بدون هزینه اضافی تعویض و در اختیار خریدار قرار خواهد گرفت. 

3- در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی و سخت افزاری باشد که به صورت ظاهری قابل مشاهده باشد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط مازستا تحت شرایط استانداردهای جهانی، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت مازستا تعهدی در قبال خسارات ناشی از حمل و نقل به عهده نخواهد گرفت. تمامی قطعات ارسال شده ، توسط سیستم حمل نقل بیمه خواهند شد. 

dfm logo email

شرایط بازگشت پول 10 روزه 

 

این شرایط زمانی اتفاق می افتد که مشکلات پیش آمده در محصول سفارش داده شده اتفاق افتاده باشد. در این صورت خریداران میتوانند تحت شرایط زیر هزینه خرید خود را بازپس گرفته و از خرید خود صرفه نظر کنند.

- اگر خریداران قطعات مازستا متوجه شوند که قطعه خریداری شده اصل نبوده  و به صورت تقلبی تهیه شده اند، میتواند ضمن بازپس گرفتن پول خود از مازستا از این شرکت شکایت نمایند. با توجه به اینکه مازستا از خدمات ارائه شده خود کاملا مطمئن می باشد، هرگونه ایراد و یا اشکال در این زمینه را به عهده میگیرد.

- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات با اطلاعات وب سایت سازنده کالا مغایرت داشته باشد. وجود مغایرت، باید حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش شرکت مازستا از طریق تلفنی اطلاع داده شود.

-  شرایط بازگشت پول در صورتی اعمال می شود که قطعه مورد نظر استفاده نشده باشد. در صورتی که قطعه مورد نظر مورد استفاده قرار گرفته باشد امکان بازپس گرفتن قطعه وجود نخواهد داشت. همچنین در مورد قطعاتی مانند مادربورد و کارت گرافیک و خنک کننده سی پی یو و ... در صورتی که این قطعات پیچ شده باشند نشان از استفاده کردن از آنها بوده و شرایط بازپرداخت پول میسر نخواهد بود.

- اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در صورت استفاده از کالا امکان بازگشت پول میسر نخواهد بود. 

- در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد. آسیب دیدگی ناشی از حمل و نقل کالا به عهده خریدار می باشد.

- آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 48 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش شرکت مازستا از طریق تلفن اطلاع داده شود.

- با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط مازستا تحت شرایط استانداردهای جهانی، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و شرکت مازستا تعهدی در قبال خسارات ناشی از حمل و نقل به عهده نخواهد گرفت.

- در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مازستا بازگردانده شود.

{jcomments off}

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

Related Articles