پردازنده مرکزی (CPU) سیستم X-80 از سری پردازنده های شرکت Intel Ivy Bridge می باشد. این پردازنده بر پایه سوکت  FC LGA 1155  و 1150 و از رده های Intel Xeon E3 می باشد. این پردازنده ها دارای 8 مگابایت حافظه کش از نوع Intel Smart cache می باشند. این دسته از پردازنده ها دارای 4 هسته ( 4 cores) و 8 واحد پردازشی (8 Threads ) می باشند. با توجه به تنظیمات انجام شده در سیستم های سری X-80 توسط مازستا، حداقل فرکانس هر هسته در پایین ترین مدل معادل 4.2 گیگاهرتز ( 4.2 GHZ ) بوده که توان اسمی این سیستم 35GHZ خواهد شد و توان پردازشی 110 GFLOPS را خواهد داشت و در بالاترین مدل معادل 5.3 گیگاهرتز ( 5.3 GHZ ) بوده که توان اسمی این سیستم 46GHZ خواهد شد و توان پردازشی 140 GFLOPS را خواهد داشت.

سیستم X-80، سیستم رندرینگ، پردازش تصویر، شبیه سازی ، تدوین

x80 01

 بروز رسانی در تاریخ 1392/03/26

گروه هایی که میتوانند از سیستم سری X-80 بهترین استفاده را ببرند به شرح زیر می باشند.

{accordion}

 1- کاربران مدلسازی، رندرینگ و انیمیشن :

::
با توجه به سرعت پردازنده و فرکانس هسته های فیزیکی این سیستم، فعالیت های مدلسازی، رندرینگ و ساخت وتولید انیمیشن با نرم افزارهای مطرح این رشته به خوبی و با قدرت تمام صورت خواهد گرفت. این دسته از کاربران میتوانند به راحتی پروژه های خود را با این سیستم انجام داده و نهایت استفاده را از سخت افزار بدست آورند. این دسته از کاربران شامل معماران، طراحان دکوراسیون، انیمیشن سازان، تیزر سازان، گروه های تبلیغاتی، کاربران جلوه های ویژه و ... می باشند. این دسته از کاربران عموما با نرم افزارهایی چون Autodesk 3ds Max , Maya , Softimage , Side effect Houdini , newtek Lightwave 3D , Maxon Cinema 4d , The Foundry Modo , Rhino و دهها نرم افزار دیگر را شامل می شود. این دسته از کاربران عموما با موتورهای رندرینگی چون VRay , Mental Ray , Arion Render , Octane Render , Arnold Render , Render Man , Final Render , KRay , Thea و ... کار میکنند.از آن جایی که سری X-80 دارای 8 واحد پردازشی با سرعت بسیار بالا می باشد، در موتورهای Biased Render مانند VRay , Mental Ray و ... شما میتوانید 8 خانه رندرینگ را مشاهده نمایید. X-80 در پردازش GI بسیار سریع عمل کرده و محاسبات روشنایی عمومی که به عنوان گلوگاه رندرینگ در موتورهای رندر مطرح می شود به سادگی توسط این سیستم پردازش خواهد شد.اگر از این دسته کاربران می باشید میتوانید پروژه های خود را به راحتی به X-80 بسپارید. توان اسمی پردازشی این سیستم معادل 35GHZ خواهد بود.همچنین با در اختیار داشتن اسلات PCI-e Gen 3.0 استفاده از کارت های گرافیک جدید مانند سری GTX 600, Quadro K Series , Tesla K series , Raden 7900 Series , fire pro W series با بالاترین سرعت میسر می باشد. در این صورت مدلسازی و کار در محیط با این سیستم با توجه به تنظیمات ویژه مازستا که موجب ارتقا توان پردازنده و کارت گرافیک می باشد بسیار ساده و راحت خواهد بود و کاربران میتوانند به راحتی از پردازش CPU + GPU در موتورهای رندرینگ استفاده نمایند.نرم افزارهای طراحی و گرافیک دو بعدی مانند Photoshop و Corel Draw و Illustrator و ... با چنان سرعتی بروی X-80 اجرا خواهند شد که شما را شگفت زده خواهد کرد.

X-80 system render

||||

 2- کاربران تدوین ، مونتاژ و ساخت جلوه های ویژه

::

این دسته از کاربران که امروزه با فرمت های تصویری Full HD , HD دست به گریبان هستند، نیاز به سیستمی با توان پردازش بالا و فرکانس بسیار سریع می باشند. این دسته از کاربران میتوانند پروژه های خود را با سرعت بسیار زیاد با تکیه بر توان پردازنده و کارت گرافیک X-80 و همچنین فضای رم بسیار سریع و حجیم آن به انجام برسانند. این سیستم یکی از ایده آل ترین سیستم های پردازش تصویر و ویرایش ویدیو در اندازه های HD و Full HD در نرم افزارهایی همچون Canopus Edius , Adobe Premier , Adobe After Effects , The Foundry Nuke , Liquid , Vegas Pro و دهها نرم افزار مشابه می باشد. در صورتی که به صورت حرفه ای از سری نرم افزار های Adobe در فرمت های HD و Full HD استفاده میکنید میتوانید طرفدار سرسخت X-80 باشید با توجه به افزایش توان امن این سیستم توسط کارشناسان مازستا، حداکثر بازده ممکن در اختیار شما خواهد بود. همچنین توان پردازشی بسیار بالای این سیستم موجب می شود که نرم افزارهای Tracking مانند PfTrack , Boujou , syntheye و ... با سرعتی مناسب فایل های حجیم را پردازش نمایند. در ضمن با توجه به حجم فایل های ویدیویی و نحوه تنظیمات محیط ذخیره سازی این سیستم، بارگذاری و کار بروی این فایل ها بسیار سریعتر از حد انتظار شما انجام خواهد شد. همچنین این سیستم در پردازش و شبیه سازی ها مانند شبیه سازهای آتش و آب و دیگر سیالات مانند RealFlow , Fume FX , Naiad , Phoenix FD و ... بسیار قدرتمند ظاهر شده است.

X-80 system video

||||

3- کاربران نرم افزارهای مهندسی مکانیک ، شیمی و فیزیک

::

مهندسان و کاربران این بخش که عموما با نرم افزارهای بسیار قدرتمند و بسیار سنگین از نظر پردازش مواجه هستند، قدرت این سیستم را پردازش پروژه های کوچک و متوسط در خاطر خواهند سپرد. شبیه سازی های سیالات ، معادلات پیچیده مکانیک، شبیه ساز های عددی و ریاضی، شبیه سازی فیزیک و معادلات شیمی و ... در این سیستم با قدرت بسیار بالایی پردازش خواهد شد. این سیستم برای آندسته از عزیزانی مناسب است که پروژه های پردازشی تا حجم متوسط و پایین تر از آن را در اختیار داشته و نیاز به یک سیستم سریع و مطمئن در زمینه پردازش و محاسبات دارند. البته در صورتی پروژه های سازمانی و در حجم بسیار بالایی در اختیار دارید می توانید از برادر بزرگتر این سیستم یعنی سری X-200،X-100 و یا X-400 استفاده نمایید. این دسته از کاربران که عموما با نرم افزارهای Ansys Fluent , Abaqus , FLOW 3D , CFD++,Gaussian,Catia , Solidwork و دهها نرم افزار دیگر از این سری فعالیت میکنند، میتوانند بروی توانایی های X-80 حساب نمایند.

X-80 system simulate

||||

مشخصات کلی سیستم X-80 

::
همانطور که ذکر شد، تنظیمات و قطعات سیستم X-80 بر اساس نیاز کاربران و در سه گروه بالا متفاوت می باشد اما ساختار پردازنده مرکزی و سرعت پردازشی آن در یک چهار جوب مشخص قرار می گیرد که بیانگر مشخصات کلی سیستم X-80 می باشد. در این خصوص می توان بخشی از ساختار داخلی این سیستم را به شرح زیر مرور نمود.

 ||||

ساختار پردازنده مرکزی 

::

پردازنده مرکزی (CPU) سیستم X-80 از سری پردازنده های شرکت Intel Ivy Bridge می باشد. این پردازنده بر پایه سوکت  FC LGA 1155  و 1150 و از رده های Intel Xeon E3 می باشد. این پردازنده ها دارای 8 مگابایت حافظه کش از نوع Intel Smart cache می باشند. این دسته از پردازنده ها دارای 4 هسته ( 4 cores) و 8 واحد پردازشی (8 Threads ) می باشند. با توجه به تنظیمات انجام شده در سیستم های سری X-80 توسط مازستا، حداقل فرکانس هر هسته در پایین ترین مدل معادل 4.2 گیگاهرتز ( 4.2 GHZ ) بوده که توان اسمی این سیستم 35GHZ خواهد شد و توان پردازشی 110 GFLOPS را خواهد داشت و در بالاترین مدل معادل 5.3 گیگاهرتز ( 5.3 GHZ ) بوده که توان اسمی این سیستم 46GHZ خواهد شد و توان پردازشی 140 GFLOPS را خواهد داشت.

||||

ساختار حافظه اصلی (RAM)

::

حافظه اصلی این سیستم یا حافظه RAM آن از نوع DDR3 بوده و با توجه به ساختار پردازنده , توان پشتیبانی از حالت های متنوع رم مانند Single Channel , dual Channel و Flex Mode را دارا می باشد که در نتیجه این سیستم دارای حافظه Ram از نوع DDR3 Dual Channel می باشد. تمامی حافظه های استفاده شده در حالت بازده بالا استفاده شده و تنظیمات مازستا، حداکثر توان و سرعت حافظه را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. سیستم X-80 از میزان 8 GB تا 32 GB حافظه را میتواند پشتیبانی نماید. این میزان حافظه رم بر اساس گروه های کاربری متفاوت بوده و با توجه به اینکه هر دسته از کاربران با توجه به نرم افزارهای مورد استفاده، نیازمند حالات متفاوت رم مانند حجم بالا، سرعت بالا و یا حجم و سرعت بالا می باشند ، در نتیجه دو نوع کلی از ماژول های رم به صورت DDR3 Dual Channel 1600/1800/2000/2400 مورد استفاده قرار میگیرد.تمامی حالات گفته شده با تنظیمات مازستا یک پله صعود خواهند داشت که در این حالت DDR3 1600 به DDR3 1800 و ... تبدیل خواهد شد.

||||

ساختار برد اصلی (MainBoard)

::
برد اصلی این سیستم ها از نوع چیپ Z77 بوده که از بهترین برندهای موجود در دنیا برای انتخاب برد اصلی استفاده خواهد شد. برندهای اصلی که شرکت مازستا در این سالها بروی آن کار کرده است و مورد آزمایش قرار داده، شامل برندهای Asus , MSI , EVGA, Tyan , SuperMicro می باشد که بر اساس نوع کاربری و گروه های کاری و نیاز مشتریان، کارشناسان مازستا بهترین و مناسب ترین MotherBoard را برای مشتریان انتخاب خواهند کرد.

||||

کارت گرافیک (Graphic Card )

::
نحوه استفاده از کارت گرافیک در سیستم X-80 بر پایه SLot PCI-e Gen 3 می باشد. پهنای باند 16 GB/s در انتقال داده ها توسط MainBoard و VGA به همراه افزایش توان و فرکانس انتقالی کارت گرافیک توسط تنظیمات مازستا به حداکثر سرعت خواهد رسید. توان پشتیبانی از آخرین کارت های گرافیک PCI-e Gen 3 از حداقل یک کارت گرافیک تا چهار کارت گرافیک این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که در پردازش های GPU به خوبی از قدرت X-80 استفاده نمایند. این خصوصیت برای آندسته از کاربرانی که از نرم افزارهای GPU Compute استفاده میکنند بسیار حاثز اهمیت است. رندرینگ و پردازش موازی توسط GPU در نرم افزارهای رندرینگ ، محاسبات عددی، شبیه سازی، مکانیک سیالات و ... امکان استفاده فوق سریع در پردازش ها را فراهم آورده است. سیستم X-80 امکان استفاده فوق سریع از پردازنده و کارت گرافیک را به صورت همزمان در اختیار کاربران قرار خواهد داد به گونه ای که عملیات CPU + GPU computing در این سیستم در بالاترین راندمان کاری انجام خواهد گرفت.

کارت های گرافیک متنوعی در X-80 تست و بررسی شده است که با توجه به بازده سیستم فقط همین سری از کارت ها در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. متاسفانه استفاده از کارت های گرافیک وابستگی کامل به نرم افزار مورد استفاده کاربران خواهد داشت. بنابراین ، کارشناسان مازستا موظف هستند که در زمان فروش سیستم ها با در اختیار گرفتن اطلاعات کاری و نرم افزارهای مشتریان بهترین ،سریعترین و مناسبترین کارت گرافیک را در اختیار ایشان قرار دهند. بروی این سیستم کارت گرافیک Quadro 600 به صورت پیش فرض قرار دارد اما میتوانید کارت های دیگری را بنا به نیاز خود انتخاب نمایید.کارت های گرافیک مورد استفاده در سیستم X-80 به دو دسته عمده تقسیم خواهد شد.

کارت های گرافیک Workstation و کارت های گرافیک Gaming . 
کارت های گرافیک WorkStation که در X-80 مورد استفاده قرار میگیرد شامل nVidia Quadro , Nvidia Quadro K series , Tesla ,Tesla K Series , AMD FirePro , Fire Pro W Series می باشد. این دسته از کارت های گرافیک بسته به نوع نرم افزار مورد استفاده کاربران تعیین خواهد شد که از وظایف کارشناسان مازستا ، انتخاب و مشاوره در زمینه تعیین بهترین کارت بر اساس بودجه و نوع کاربری نیز می باشد.
در مورد کارت های Gaming که برای رده های کاری پایین تر و به صرفه تر مورد استفاده قرار میگیرد فقط کارت های گرافیک Nvidia GTX 500 Series , 600 series و AMD HD 7900 Series مورد استفاده قرار میگیرد. هر کارت توانایی خاصی دارد که در زمان خرید با توجه به کاربری شما، بهترین نوع به شما پیشنهاد خواهد شد.

||||

سیستم خنک کنندگی (Cooling systems)

::
یکی از بخش های اصلی و وظایف مازستا، کنترل دمای پردازنده، برد اصلی ، حافظه اصلی و کارت گرافیک می باشد. با توجه به اینکه راندمان و بازده کاری پردازنده ها (CPU) و کارت گرافیک (VGA) و حافظه اصلی (RAM) توسط کارشناسان مازستا تغییر کرده و در بالاترین حد ممکن به گونه ای قرار میگیرد که علاوه بر افزایش توان و سرعت، هیچ گونه صدمه ای به قطعات در استفاده طولانی مدت وارد نیاید، کنترل دما نقش اساسی در این بین ایفا خواهد کرد. استفاده از سه نوع سیستم خنک کنندگی در تمامی محصولات مازستا به شرح زیر مرسوم می باشد.
سیستم خنک کنندگی توسط جریان هوا ( Air Cooling ) ، سیستم خنک کنندگی دوگانه (Hybrid Cooling ) و سیستم خنک گنندگی مایع ( Liquid Cooling ) . هر کدام از این موارد با توجه به هزینه و نوع تنظیمات قابل استفاده می باشد که در این صورت تضمین کاری در ساعات متوالی و روزهای طولانی بدون استراحت و نیاز به خاموش کردن سیستم را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

||||

حافظه ذخیره سازی (Storage memory)

::
سیستم های X-80 به صورت پیش فرض از ترکیب SSD + HDD بهره خواهد برد. با توجه به تنظیمات انجام شده، حداقل یک SSD 90 GB SATA III با سرعت انتقال داده (480 Mb/s R-W ) در این سیستم استفاده شده که این فضا به همراه یک فضای اضافه ذخیره سازی از نوع HDD به میزان حداقل 1TB HDD SATA III ترکیب خواهد شد. استفاده از تکنولوژی SSD Caching و Raid Storage به ما این امکان را میدهد که سریعترین تجربه کاربران را از ذخیره سازی و خواندن اطلاعات در فایلهای حجیم در اختیار کاربران قرار دهیم. فضای ذخیره سازی SSD بروی X-80 از حداقل 90 GB تا حداکثر 4 TB میسر بوده که به انتخاب کاربران و با مشاوره کارشناسان مازستا صورت خواهد گرفت. همچنین فضای ذخیره سازی HDD در این سیستم از 1TB تا سقف 12 TB امکان پذیر می باشد.

||||

کارت های و ورودی /خروجی (Audio/ video & Capturing )

::
کاربران گروه دوم که بروی ویرایش فایل های ویدیویی و صوتی کارت فعالیت میکنند، نیازمند تجهیزات جانبی هستند که فعالیت های آنها را بهبود بخشیده و توانایی ورود و خروج اطلاعات را برای آنها به ارمغان بیاورد. این دسته از کاربران میتوانند علاوه بر تمامی مدلهای Capturing Card ، از پیشنهادات شرکت مازستا به صورت Canopus , DeckLink و Matrox استفاده نمایند. سیستم X-80 با توجه به امکانات بی نظیرش یکی از ایده آل ترین سیستم های تدوین و پردازش فایلهای صوتی و تصویری می باشد.

 

||||

کیس و منبع تغذیه (Case & Power Supply )

::
سیستم های مازستا در حال حاضر بروی بستر امنی از منبع تغذیه استوار شده است. توان پردازشی بالای این سیستم و امکان اضافه نمودن تا 4 کارت گرافیک باعث شده است که در انتخاب منبع تغذیه نهایت دقت صورت گیرد. در حال حاضر بستر مطمئنی در اختیار کارشناسان قرار دارد که از بهترین منابع تغذیه بر اساس نیاز کاربران استفاده نمایند. کیس های مورد استفاده نیز به گونه ای انتخاب می شوند که بالاترین میزان خنک کنندگی، حداکثر توان افزایش تجهیزات جانبی، قابلیت اضافه کردن تمامی مدلهای کارت گرافیک و ... را در کنار شکیل بودن در اختیار کاربران قرار دهد. در حال حاضر بیشتر استفاده از کیس های شرکت های Cooler Master , Thermal Take , Enermax , Lian Li و ... به عمل می آید.

||||

تست سرعت سیستم X-80 یا Benchmark

::

شرکت مازستا تنها شرکتی می باشد که به کاربرانش اجازه می دهد قبل از خرید سیستم، نسبت به تست آن اقدام نمایند. در حال حاضر در دفتر فروش مرکزی این شرکت میتوانید نسبت به آزمایش سیستم X-80 قبل از خرید به منظور کشف نقاط ضعف و قوت سیستم اقدام نموده و در صورت رضایت کامل ، سیستم مورد نظر خود را سفارش دهید.
اما در صورتی که این شرایط برای شما فراهم نبوده و یا اینکه در دیگر شهرهای کشور عزیزمان حضور دارید، بهترین راه تست و آزمایش سیستم، استفاده از نرم افزارهای تست بوده که به نام Benchmark معروف هستند. در این راستا برخی از مهمترین تست های انجام شده بروی سیستم های مازستا را در این بخش خواهیم آورد که مرتبا بروز رسانی نیز خواهد شد.
تست سرعت رندرینگ CPU توسط Cinebench 11.5 به روش Biased Rendering
یکی از نرم افزارهای تست سرعت و قدرت پردازنده در زمان رندرینگ به روش Biased نرم افزار CineBench 11.5 است که محصول شرکت Maxon سازنده Cinema 4D می باشد. موتور رندرینگ Cinebench 11.5 بر پایه موتور Maxon Render می باشد که در نرم افزار Cinema 4D استفاده می گردد. در این آزمایش عدد بدست آمده هر چه بیشتر باشد نشان دهنده سرعت و قدرت بیشتر پردازنده است. برای دانلود این نرم افزار لطفا بروی این لینک کلیک نمایید.

X-80 z97 cinebench 15 test benchmark

X-80 z97 cinebench 115 test benchmark

تست سرعت رندرینگ CPU توسط fryBench به روش unbiased Rendering
یکی از نرم افزارهای تست سرعت و قدرت پردازنده در زمان رندرینگ به روش unBiasedنرم افزار FryBench است که محصول شرکت Random Control سازنده Arion Render می باشد. موتور رندرینگ Arion Render برای تست پردازنده ها، یک نرم افزار به نام FryBench ایجاد کرده که می توانید با اجرای آن بروی سیستم خود، مقایسه سرعتی بین پردازنده خود و پردازنده سیستم های مازستا داشته باشید. در این آزمایش عدد بدست آمده زمان رندر تصویر را نمایش می دهد و هر چه کمتر باشد نشان دهنده سرعت و قدرت بیشتر پردازنده است. برای دانلود تست رندر FryBench لطفا بروی این لینک کلیک نمایید.

X-80 z97 arion Render test

x 80 FryRender

 

تست سرعت پردازنده در wPrime v2.09
wPrime توانایی پردازشگر سیستم را بررسی مینماید. این نرم افزار دو مقدار 32M و 1024M را تحت بررسی قرار میدهد که نتایج بدست امده در واحد زمان بوده و هر چه این مقدار کمتر باشد، سرعت پردازنده بالاتر خواهد بود. شما میتوانید مقدار بدست آمده از این نرم افزار را بروی سیستم فعلی خود و سیستم های مازستا مقایسه نمایید. برای دانلود نرم افزار تست wPrime V2.09 بروی این لینک کلیک نمایید.

x 80 wprime

تست سرعت پردازنده در Hypre PI 0.99b
Hypre نیز یکی از نرم افزارهای مطرح در زمینه تست سرعت پردازنده در محاسبات عددی می باشد.نتیجه نهایی این نرم افزار بر اساس زمان می باشد. هرچه زمان محاسبات کمتر باشد سرعت پردازنده بالاتر خواهد بود. شما میتوانید مقایسه ای بین این سیستم و سیستم خود داشته باشید. لطفا تمامی تنظیمات را مطابق تصویر زیر اعمال کنید تا بتوانید مقایسه صحیحی داشته باشید. برای دانلود برنامه Hyper PI0.99b  بروی این لینک کلیک نمایید.

X-80 hyper 45

تست سرعت پردازنده در PassMark 7.0
Passmark نیز یکی از نرم افزارهای مطرح در زمینه تست سرعت پردازنده در محاسبات عددی می باشد.نتیجه نهایی این نرم افزار بر اساس یک امتیاز می باشد. هرچه این امتیاز بالاتر باشد سرعت پردازنده بالاتر خواهد بود. شما میتوانید مقایسه ای بین این سیستم و سیستم خود داشته باشید. بدین منظور بعد از دانلود این نرم افزار از لینک های زیر و نصب آن، در صفحه اصلی نرم افزار بروی CPU کلیک راست کرده و گزینه Run CPU Test  را انتخاب کنید. بعد از چند تست مختلف نتیجه محاسبات و قدرت پردازشی پردازنده سیستم مشخص خواهد شد. نتیجه پردازش سیستم X-80  را میتوانید توسط تصویر زیر با سیستم خود مقایسه نمایید. برای دانلود PassMark 7.0  برای ویندوز 32 بیتی بروی این لینک کلیک نمایید.      برای دانلود PassMark 7.0  برای ویندوز 64 بیتی بروی این لینک کلیک نمایید.

x-80 passmark45

در صورتی که آزمایش های دیگری را توسط نرم افزارهای استاندارد می شناسید که ملاک انتخاب سیستم شما می باشد می توانید با ارسال نام نرم افزار و مشخصات آن به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید نتایج آزمایشات را در همین بخش ملاحظه فرمایید.

||||

گارانتی و ضمانت فروش 

::
با توجه به اینکه مازستا در انتخاب محصولات نهایت دقت را به کار برده است، با افتخار و اطمینان تمامی محصولات خود را بسته به نوع آنها از 12 تا 24 ماه گارانتی کامل کرده و در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری میتوانید با مراجعه به مازستا، در کوتاهترین زمان ممکن، اقدام به رفع عیب نمایید. کارشناسان مازستا، این مهم را وظیفه خود می دانند که در انجام امور محوله نهایت دقت و تلاش را مبذول دارند.

||||

خدمات پس از فروش 

::
شرکت مازستا از آنجایی که به صورت تخصصی در زمینه راه کارهای رندرینگ و جلوه های ویژه فعالیت دارد، علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی تخصصی در این زمینه، با ارائه مشاوره در خصوص نحوه انجام پروژه ها و مشکلات اجرایی در خدمت مشتریان خود بوده و از ارائه اطلاعات و راهنمایی های ممکن، دریغ نخواهد کرد.

||||

شرایط خرید  X-80

::
با توجه به اینکه دفتر مرکزی این شرکت در حال حاضر در شهر تهران می باشد، ارسال سیستم ها به نمایندگی ها و خریداران در سرتاسر ایران حداکثر ظرف 48 ساعت انجام خواهد گرفت.

||||

قیمت سیستم X-80

::

قیمت پایه برای پایین ترین مدل این محصول 3 میلیون تومان می باشد.قیمت سیستم های با توجه به اینکه انتخاب های بسیار زیادی برای آن وجود دارد، بر حسب تنظیمات و قطعات متفاوت بوده و می بایست از طریق نمایندگی ها و یا تماس با دفتر فروش مرکزی در تهران به شماره های 77615177-021 و 22650499-021 و یا از طریق ارسال فرم درخواست محصولات مندرج در سایت www.dfm.ir و یا با ارسال ایمیل به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مشخص گردد.

 

{/accordion}

 

 

 

 

نظرات (1)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
This comment was minimized by the moderator on the site

باتوجه به اینکه قیمت پایه رو شما 3 میلیون تومان تعیین کردید اگر من تا سقف 6 میلیون تومان بخواهم هزینه کنم شما ارتقا همین سیستم رو پیشنهاد میکنید (در این صورت اگه ممکنه تغیرات رو برام لیست کنید) یا سیستم سری دیگر رو با کانفیگ دیگر پیشنهاد میکنید...

باتوجه به اینکه قیمت پایه رو شما 3 میلیون تومان تعیین کردید اگر من تا سقف 6 میلیون تومان بخواهم هزینه کنم شما ارتقا همین سیستم رو پیشنهاد میکنید (در این صورت اگه ممکنه تغیرات رو برام لیست کنید) یا سیستم سری دیگر رو با کانفیگ دیگر پیشنهاد میکنید لطفا من رو راهنمایی کنید با توجه به اینکه سقف بودجه من 6 میلیون تومان هستش.

ادامه مطلب
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

Related Articles