شرکت Luxion بعد از معرفی Keyshot 7 و پخش چند دموی کوتاه از قابلیت های آن، امروز نسخه 6.3 از موتور رندرینگ پرطرفدار کی شات را منتشر کرد تا به گونه ای اعلام کند، زمان برای نسخه 7 باقی مانده است. در این نسخه از keyshot امکان استفاده از کتابخانه جدید import میسر شده است. همچنین امکان ساپورت alias 2017 و Maya 2017 و invertor 2014 از کی شات میسر شده است تا بتوانید با آخرین نسخه نرم افزار خود از این موتور قدرتمند استفاده نمایید.

Keyshot 6.3 منتشر شد، کاربران منتظر 7 بودند

شرکت Luxion بعد از معرفی Keyshot 7 و پخش چند دموی کوتاه از قابلیت های آن، امروز نسخه 6.3 از موتور رندرینگ پرطرفدار کی شات را منتشر کرد تا به گونه ای اعلام کند، زمان برای نسخه 7 باقی مانده است.

در این نسخه از keyshot امکان استفاده از کتابخانه جدید import میسر شده است. همچنین امکان ساپورت alias 2017 و Maya 2017 و invertor 2014 از کی شات میسر شده است تا بتوانید با آخرین نسخه نرم افزار خود از این موتور قدرتمند استفاده نمایید.

keyshot rendering engine solidworks solid edge maya max 3ds Keyshot 6.3 منتشر شد کاربران منتظر 7 بودند dfm rendering renderway 01

همچنین میتوانید از کی شات در Siemens NX 11 نیز بهره مند شوید. در نتیجه همانطور که مشخص است، هدف این موتور بیشتر برای طراحی صنعتی بوده و قصد ندارد که جای خود را در میان دیگر کاربران مستحکم کند. در همین راستا امکان ساپورت Solid Edge ST9 نیز میسر شده است.
اگر مبحث طراحی صنعتی و نرم افزارهای مهندسی مکانیک مطرح باشد قاعدتا باید از SolidWorks نیز سخنی گفته شود که البته keyshot 6.3 آز Solidworks 2017 نیز پشتیبانی خواهد کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

Related Articles