آنباکسینگ : Mini PC Intel NUC

در این ویدیوی جعبه گشایی، با مینی پی سی اینتل ان یو سی آشنا خواهیم شد. این ویدیو به بررسی و آنباکسینگ Mini PC Intel NUC و قابلیت های و توانایی آن خواهد پرداخت.

قابلیت مینی پی سی های جدید بسیار شبیه به کامپیوترهای خانگی و حتی در برخی موارد بسیار قدرتمند تر از مدلهای سیستم های خانگی می باشد. در این ویدیو میتوانید تمام قابلیت ها و توانایی های Mini PC Intel NUC را مشاهده و در صورت نیاز به انتخاب آنها، با دید بهتری مدلها را از یکدیگر تفکیک نمایید.

Unboxing Mini PC Intel NUC

مینی پی سی های اننتل ان یو سی ، در نسل های جدید پردازنده های اینتل شامل نسل 9 و نسل 10 اینتل، در سری های intel i3 , i5 , i7, i9 و مدلهای پایه ارائه شده است. در برخی از مدلها، این مینی پی سی ها، به همراه حافظه رم و حافظه اس اس دی ارائه می شوند و در برخی مدلها بدون حافظه RAM، SSD , HDD عرضه شده که خریدار باید به دلخواه خود این موارد را به Mini PC Intel NUC اضافه نماید.

مشخصات فنی

مینی پی سی های اینتل برای مصارف تجاری، علمی و تحقیقاتی، نظامی، عمومی و بهداشتی، ابزارها و حمل و نقل و داده کاوی و ارتباطات مورد استفاده قرار گیرد. این کامپیوترهای قدرتمند و کوچک به قدری کوچک هستند که به راحتی میتوانید آنها را حمل نمایید. برخلاف ظاهر کوچک، توانایی های بسیار زیادی دارند که شاید در بسیاری از موارد از لپتاپ های خانگی و سیستم های خانگی عملکرد بهتری داشته باشند.در ویدیوی آنباکسینگ Mini PC Intel NUC میتوانید قابلیت های این غول کوچک را مشاهده نمایید.

این مینی پی سی اینتل، در مدلهای گیمینگ هم ارائه شده است که قابلیت های بسیار بیشتری نسبت به مدل عمومی خود دارد. شما میتوانید از این سیستم کوچک برای نمایش ویدیوهای خانگی ، بازی، تولید محتوا، مصارف اداری ، تجارت ، آموزش و صنعت به خوبی استفاده نمایید.

تماشای ویدیو در یوتیوب:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها