ورک استیشن،دسکتاپ و رندرباکس های مازستا

سیستم های تخصصی، ورک استیشن و دسکتاپ مازستا

دانش و فناوری مازستا، برای اولین بار در ایران اقدام به نامگذاری تخصصی سیستم ها به منظور طبقه بندی خصوصیات و قابلیت های آن ها نمود. سیستم ها و ورک استیشن های این شرکت که به صورت دسکتاپ و یا رکمونت و یا رندرفارم و رندرباکس عرضه میشود، در گروهایی خاصی طبقه بندی شده است که بتوانید به راحتی و بر اساس نیاز خود آنها را پیدا و انتخاب نمایید.

ورک استیشن و دسکتاپ مازستا سیستم های رندرباکس و رندرینگ و پردازش سی پی یو و گرافیک renderbox workstation system رندرفارم renderfarm
دانش و فناوری مازستا

ورک استیش (Workstaion) و دسکتاپ (Desktop)

تمامی سیستم های چه در رده workstation و Desktop و چه در رده سیستم های کمک پردازشی مانند RenderBox و Render Farm قابل تهیه و سفارش بوده و بر اساس نیاز شما اسمبل و نصب خواهد شد. ورک استیشن های مازستا و دسکتاپ های این شرکت، به صورت سیستم های مستقل به کاربران عرضه خواهد شد.

رندرباکس

رندرباکس ها به صورت سیستم های کمک پردازشی درکنار workstation ها و Desktop ها قرار گرفته و فرایند های شبیه سازی، رندرینگ و محاسبات را در کنار سیستم اصلی انجام داده و باعث افزایش سرعت پردازش ها و محاسبات و رندرینگ خواهد شد. رندرباکس ها در مدلهای متنوعی عرضه شده و کاربران میتوانند یک یا چندین رندرباکس را به صورت همزمان استفاده کرده و از تمام توان آنها در پردازش های گرافیکی استفاده نمایند. هر renderbox به صورت CPU Based یا GPU Based فعالیت خواهد کرد که بر اساس نیاز و سفارش شما تهیه خواهد شد.

رندرفارم

رندرفارم ، مجموعه ای است از رندرباکس ها که توان محاسباتی و رندرینگ بسیار بالایی دارد. Render Farm ها یا مزرعه رندر، متشکل از صدها و هزاران پردازنده مرکزی یا همان سی پی یو ها هستند. هر رندرفارم از مجموعه بسیار زیادی از CPU ها و یا GPU ها تشکیل شده است . GPU های همان پردازشگرهای گرافیکی می باشند که بروی کارت های گرافیکی یا کارت های پردازش گرافیکی وجود داشته و توانایی پردازش حجم عظیمی از اطلاعات، فریم های رندرینگ انیمیشن و فیلم، محاسبات عددی و فنی و مهندسی و شبیه سازی های صنعتی و علمی را دارند.

مشاوره قبل از خرید

حتی اگر تمایلی به خرید از مازستا ندارید، این شرکت به صورت رایگان به شما مشاوره میدهد تا از خرید اشتباه سیستم ها و ورک استیشن های تخصصی اجتناب نمایید. این مشاوره بخشی از خدمات رایگان مازستا به تمام جامعه CG ایران می باشد.

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها