با محفظه نگهدارنده ADATA EC700G RGB آشنا شوید؛ استفاده از SSD به سبکی جدید

این روزها سخت افزار و تجهیزات جانبی متعدد و جالب توجهی در دنیای سخت افزار معرفی می‌شوند که برخی از آنها در نگاه اول بسیار کاربردی هستند. ADATA EC700G RGB محصول جدید شرکت ای دیتا نیز از جمله آنها است. در ادامه با محفظه اس اس دی ADATA EC700G RGB از کمپانی‌ای دیتا آشنا شوید.

با محفظه نگهدارنده ADATA EC700G آشنا شوید؛ استفاده از SSD به سبکی جدید

محصول جدید شرکت ای دیتا با نام دقیق و کامل‌تر ADATA EC700G RGB SSD Enclosure، یک محفظه نگهدارنده درایو SSD است. این محفظه ADATA EC700G SSD Enclosure می‌تواند به شما این امکان را بدهد که انواع سالید درایوهای SSD M.2 را در آن قرار داده و مانند یک حافظه قابل حمل و اکسترنال مورد استفاده قرار دهید.

ADATA EC700G از سالید درایوهای نوع M.2، بر اساس گذرگاه‌های PCI-E و یا SATA III پشتیبانی کرده و با سیستم عامل‌های ویندوز و مک او اس نیز سازگاری کامل دارد. این محصول بدون پیچیدگی خاصی امکان نصب و تعویض SSD را برای کاربران به سادگی فراهم کرده و می‌توانید ماژول‌های اس اس دی نظیر M.2 2280، M.2 2242 و M.2 2230 را در آن جای دهید.

با محفظه نگهدارنده ADATA EC700G RGB آشنا شوید؛ استفاده از SSD به سبکی جدید
با محفظه نگهدارنده ADATA EC700G RGB آشنا شوید؛ استفاده از SSD به سبکی جدید

محفظه ADATA EC700G دارای دیودهای LED RGB در کنار بدنه است که به وسیله نرم افزار اختصاصی قابل برنامه ریزی بوده و امکان تغییر رنگ آمیزی و ضربان آن به دلخواه کاربران ممکن است. به عنوان مثال می‌توانید بازی‌های خود را بر روی یک درایو اس اس دی قابل حمل نصب کرده و در هر مکان به اجرای آنها بپردازید. ADATA EC700G از گذرگاه USB 3.2 Gen 2 نوع Type-C بهره می‌برد.

به گفته‌ای دیتا، سرعت این گذرگاه می‌تواند به حداکثر 1000 مگابایت در ثانیه برسد. به عنوان مثال کاربران می‌توانند یک فیلم 10 گیگابایتی را تنها در عرض 20 ثانیه منتقل سازند. ADATA EC700G با سیستم عامل اندروید و کنسول‌های بازی نیز سازگاری کامل دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها