ادوبی Photoshop 22.5 را معرفی کرد

شرکت ادوبی به تازگی جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار ویرایش تصویر و نقاشی دیجیتال خود یعنی Photoshop 22.5 را منتشر کرد. این نسخه سیستم Transform Warp و Discover panel را بروز کرده و تصاویر جدید قابل بارگیری را برای سیستم Sky Replacement معرفی کرده است. فتوشاپ همچنین یک نسخه‌ی بتا عمومی از برنامه ارائه کرده است.

علاوه بر این، Adobe ویژگی‌های سه بعدی Photoshop و صادرات اسناد به عنوان فایل SVG را در این بروزرسانی متوقف کرده است. شرکت ادوبی اعلام کرد که به دلیل مشکلات در بروزرسانی موتور سه بعدی فتوشاپ از OpenGL به API‌های جدیدتر، ویژگی‌های سه بعدی Photoshop را به نفع ابزارهای اختصاصی 3D در مجموعه Substance 3D خود متوقف کرده است.

ادوبی Photoshop 22.5 را معرفی کرد
ادوبی Photoshop 22.5 را معرفی کرد

به طور کلی بزرگترین تغییر در Photoshop 22.5 مربوط به سیستم Transform Warp است که گزینه‌های جدیدی را با دقت بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. در این نسخه همچنین یک شبکه‌ی جدید Split Warp معرفی شده است. سایر تغییرات این بروزرسانی شامل Discover panel و گزینه بارگیری بسته‌های رایگان تصاویر آسمان برای سیستم Sky Replacement از Adobe Discover هستند.

بد نیست بدانید که علاوه بر نسخه اصلی،Adobe  یک نسخه‌ی Beta نیز به برنامه اضافه کرده است. این تصمیم باعث ایجاد نسخه‌های بتای نرم افزار با ویژگی‌های تجربی جدید به موازات با نسخه‌های پایدار خواهد شد و چنین چیزی در سایر برنامه‌های Creative Cloud مانند After Effects نیز دیده می‌شود.

شرکت ادوبی به تازگی جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار ویرایش تصویر و نقاشی دیجیتال خود یعنی Photoshop 22.5 را منتشر کرد. این نسخه سیستم Transform Warp و Discover panel را بروز کرده و تصاویر جدید قابل بارگیری را برای سیستم Sky Replacement معرفی کرده است. فتوشاپ همچنین یک نسخه‌ی بتا عمومی از برنامه ارائه کرده است. علاوه بر این، Adobe ویژگی‌های سه بعدی Photoshop و صادرات اسناد به عنوان فایل SVG را در این بروزرسانی متوقف کرده است. شرکت ادوبی اعلام کرد که به دلیل مشکلات در بروزرسانی موتور سه بعدی فتوشاپ از OpenGL به API‌های جدیدتر، ویژگی‌های سه بعدی Photoshop را به نفع ابزارهای اختصاصی 3D در مجموعه Substance 3D خود متوقف کرده است. به طور کلی بزرگترین تغییر در Photoshop 22.5 مربوط به سیستم Transform Warp است که گزینه‌های جدیدی را با دقت بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهد. در این نسخه همچنین یک شبکه‌ی جدید Split Warp معرفی شده است. سایر تغییرات این بروزرسانی شامل Discover panel و گزینه بارگیری بسته‌های رایگان تصاویر آسمان برای سیستم Sky Replacement از Adobe Discover هستند. بد نیست بدانید که علاوه بر نسخه اصلی،Adobe یک نسخه‌ی Beta نیز به برنامه اضافه کرده است. این تصمیم باعث ایجاد نسخه‌های بتای نرم افزار با ویژگی‌های تجربی جدید به موازات با نسخه‌های پایدار خواهد شد و چنین چیزی در سایر برنامه‌های Creative Cloud مانند After Effects نیز دیده می‌شود. یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که دیگر نمی‌توان اسناد فتوشاپ را مستقیماً با فرمت SVG صادر کرد. به عنوان راه حل، کاربران می‌توانند فایلها را به برنامه‌ی طراحی Illustrator، با استفاده از گزینه قدیمی "Export As" صادر کرده و سپس فایلهای SVG را از آنجا صادر و ذخیره کنند. قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز نرم‌افزار جدید Photoshop 22.5 فقط با خرید اشتراک، برای سیستم عامل‌های ویندوز 10 و macOS 10.14 به بالا در دسترس است. برنامه‌های اشتراک عکاسی که شامل دسترسی به Photoshop و Lightroom هستند با اشتراک سالانه ۱۱۹.۸۸ دلار به فروش می‌رسند و اشتراک‌های تک برنامه‌ای فتوشاپ، ۳۱.۴۹ دلار در ماه هزینه دارند.
ادوبی Photoshop 22.5 را معرفی کرد

یکی از نکاتی که باید به آن اشاره کنیم این است که دیگر نمی‌توان اسناد فتوشاپ را مستقیماً با فرمت SVG صادر کرد. به عنوان راه حل، کاربران می‌توانند فایل‌ها را به برنامه‌ی طراحی Illustrator، با استفاده از گزینه قدیمی “Export As” صادر کرده و سپس فایل‌های SVG را از آنجا صادر و ذخیره کنند.

قیمت گذاری و سیستم مورد نیاز ادوبی Photoshop 22.5

نرم‌افزار جدید ادوبی Photoshop 22.5 فقط با خرید اشتراک، برای سیستم عامل‌های ویندوز 10 و macOS 10.14 به بالا در دسترس است. برنامه‌های اشتراک عکاسی که شامل دسترسی به Photoshop و Lightroom هستند با اشتراک سالانه ۱۱۹.۸۸ دلار به فروش می‌رسند و اشتراک‌های تک برنامه‌ای فتوشاپ، ۳۱.۴۹ دلار در ماه هزینه دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها