شرکت ادوبی Substance 3D Sampler 3.1 را منتشر کرد

ادوبی جدیدترین نسخه‌ی تالیف مواد Substance 3D Sampler 3.1 را که قبلا با عنوان Substance Alchemist شناخته می‌شد، منتشر کرد. این بروزرسانی پشتیبانی از فایل‌های SVG، یک Color Picker جدید و ابزار Crop بروز شده را ارائه می‌دهد و قابلیت همکاری با Adobe Illustrator و Substance 3D Stager را بهبود بخشیده است.

Substance 3D Sampler 3.1
Substance 3D Sampler 3.1

بهبود سازگاری با سایر نرم افزارهای Adobe

همانند Substance 3D Sampler 3.0، این نسخه نیز بر روی بهبود همکاری با سایر برنامه‌های Adobe و گردش کار بهتر برای کاربران نرم افزارهای طراحی گرافیکی Adobe تمرکز دارد.

تغییرات این نسخه از Substance 3D Sampler شامل یک فرمان جدید ویرایش در Illustrator است که امکان بازکردن تصاویر منبع برای یک ماده در Adobe Illustrator را فراهم می‌کند. علاوه بر این، تنظیمات shader برای Adobe Standard Material جدید در فایل‌های .sbsar یا .sbs صادر می‌شود.

پشتیبانی از فایل‌های SVG و بروزرسانی ابزارColor Picker  و Crop

سایر ویژگی‌های جدید Substance 3D Sampler 3.1 شامل پشتیبانی از فایل‌های SVG است. از سوی دیگر Color Picker نیز مجدداً طراحی شده است و گزینه ذخیره و مدیریت رنگ‌ها، وارد کردن مقادیر هگزا دسیمال برای رنگ‌ها و ابزار قطره چکان جدید برای انتخاب رنگ در این نسخه اضافه شده است. ویجت Crop نیز در این نسخه بروز شده و یک گردش کار استانداردتر را ارائه می‌دهد.

قیمت و دسترسی

این نسخه از Substance 3D Sampler  بر روی سیستم‌عامل‌های Windows 10، CentOS 7.0/Ubuntu 18.04 به بالای لینوکس و macOS 10.14 به بالا اجرا می‌شود. این برنامه فقط به صورت اشتراکی ارائه شده و هزینه‌ی ماهانه‌ی آن ۱۹.۹۹ دلار و هزینه‌ی سالانه‌ی آن ۲۱۹.۸۸ دلار است.

Substance 3D Sampler 3.1
Substance 3D Sampler 3.1

هزینه اشتراک Substance 3D Collection  نیز ماهانه ۴۹.۹۹ دلار و ۵۴۹.۸۸ دلار در سال در نظر گرفته شده است. نسخه لینوکس Substance 3D Sampler به عنوان بخشی از اشتراک‌های Adobe در دسترس نیست و فقط از طریق برنامه‌های Creative Cloud برای تیم‌ها با هزینه‌ی ماهانه‌ی ۹۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

Foundry Mari 4.7 Procedural Masks nodes

Foundry Mari 4.7

بعد از مدتها وقفه، بروز رسانی جدیدی برای یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای  3D texture painting جهان یعنی Foundry Mari 4.7 منتشر شد.این

ادامه مطلب »
بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها