بازی American Hero بعد از 3 دهه منتشر می‌شود

دهه 1990 شاهد پیشرفت سریع بازی‌ها بود، این پیشرفت آنقدر سریع بود که طرفداران دیگر نمی‌دانستند چه کنند. ذهنیت قالب در آن زمان توانستن انجام کاری تا خواستن آن بود که می‌توان گفت به جذابیت‌ بازی‌ها اضافه می‌کرد، به خصوص در ژانر FMV که بازی‌های فول موشن را به ما ارائه داد. آیا شما American Hero را به خاطر دارید؟

وقتی به بازی‌های FMV فکر می‌کنیم، اولین بازی که در نظر می‌آید Night Trap است. این تجربه عجیب و غریب از ساخت بازی با استفاده از بازیگری و خون آشام‌ها این بازی را به یک FMV واقعی تبدیل کرده بود. ولی بالاخره یک رقیب جدید وارد می‌شود، American Hero یک بازی است که زمانی گم شده بود، ولی اکنون در حال ظهور دوباره است.

بازی American Hero بعد از 3 دهه منتشر می‌شود
بازی American Hero بعد از 3 دهه منتشر می‌شود

می‌توان گفت که بازی قهرمان آمریکایی یک داستان اکشن تلخ و بزرگسالانه دارد. در ابتدا این بازی برای Atari Jaguar ساخته شده بود، ولی به دلیل فروش ضعیف این سیستم تقریبا 30 سال ناتمام ماند. اکنون استودیو Ziggurat Interactive و Empty Clip Studios همکاری کرده‌اند تا این بازی را دوباره به زندگی برگردانند.

داستان بازی درباره یک مامور امنیتی آمریکایی است که بعد از بازنشستگی ماموریتی دریافت می‌کنه تا لس آنجلس را از ویروسی نجات دهد. یک داستان کلاسیک اکشن دهه 90، ولی به جای فیلم به صورت یک بازی است.

تیموتی باتمز در نقش شخصیت اصلی قهرمان آمریکایی است و حتی برای ضبط جلوه‌های جدید برای پروژه بازگشته است. به نظر می‌رسد که باقی شخصیت‌های این بازی با استفاده از فیلم‌های معتبر و صداهای ضبط شده از دهه 90 زنده‌ شده‌اند.

بازی قهرمان آمریکایی در 11 نوامبر امسال منتشر می‌شود. این بازی برای پلتفرم‌های PlayStation، Xbox، Switch و PC عرضه خواهد شد. شما همچنین می‌توانید این بازی را در Atari VCS بازی کنید، یک سیستم مدرن که به شما توانایی اجرای بازی‌های قدیمی آتاری را می‌دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها