طبق گزارشات بازی Assassins Creed Rift تا بهار سال 2023 تاخیر خورده است

دیروز، یوبیسافت در یک تماس با سرمایه گذاران این شرکت، تعدادی از بازی‌های خود را به تعویق انداخت و لغو کرد. یکی از آن بازی‌ها Avatar: Frontiers of Pandora بود که قرار است حداقل در 2023 و حداکثر در 2024 عرضه شود. یوبیسافت همچنین یک تاخیر دیگر را برای یک عنوان پریمیوم و معرفی نشده فاش کرد،‌ ولی در آن زمان مطمئن نبودیم که این عنوان چیست. در ادامه با مازستا همراه باشید.

گزارش جدیدی از جیسون شرایر خبر می‌دهد که این عنوان درواقع بازی Assassins Creed Rift بوده است که تجربه کوچک‌تر و جدایی از Assassins Creed Infinity است و در بغداد جای می‌گیرد. شرایر ادعا دارد که بازی Rift قرار بود در ماه فوریه راه انداری شود تا به تکمیل یک سال مالی برای یوبیسافت کمک کند، ولی حالا که بازی تا بهار 2023 تاخیر خورده است باید منتظر عرضه آن در ماه‌های می یا ژوئن باشیم.

بیشتر چیزی که از بازی Assassins Creed Rift می‌دانیم از گزارشات به دست رسیده است، ولی یوبیسافت اعلام کرده است که از آینده سری اساسین در سپتامبر امسال رونمایی می‌کند. یوبیسافت قرار است در ماه سپتامبر یک رویداد Ubisoft Forward برگزار کند که بروز رسانی‌هایی را درباره چندین بازی جدید یوبیسافت نشان می‌دهد، بنابراین به احتمال زیاد در این نمایش با بازی Rift هم آشنایی پیدا خواهیم کرد.

با این تاخیر گزارش شده، امسال سال مالی خیلی خوبی برای یوبیسافت نبوده است. آنها تنها دو بازی اصلی را در این مدت زمان معرفی کردند که شامل Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Skull & Bones می‌شود. عملکرد بازی Skull & Bones هم به نظر قرار است در زمان عرضه زیر سوال برود،‌ چراکه این بازی دقیقا در یک هفته همراه با عنوان مورد انتظار God of War: Ragnarok منتشر می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها