پس از مدت‌ها انتظار، کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition معرفی شد

پس از مدت ها انتظار، در نهایت دو شرکت ایسوس و نوکتوا منجصر به فردترین کارت گرافیک جهان را رونمایی کردند؛ کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition که محصول مشترک دو شرکت ASUS و Noctua است، اینک به طور رسمی رونمایی شده است.

چندی پیش نماینده ایسوس در ویتنام برای اولین بار تصاویر کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition را منتشر کرد؛ اینک این کارت گرافیک به طور رسمی از سوی دو شرکت ایسوس و نوکتوا معرفی شده است.

پس از مدت‌ها انتظار، کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition معرفی شد
پس از مدت‌ها انتظار، کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition معرفی شد

ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition یک کارت گرافیک بسیار خاص است؛ شاید در ابتدا تنها یک کارت گرافیک با رنگ آمیزی کرم-قهوه ای را مشاهده کنید؛ اما این کارت گرافیک برای اولین بار با مشارکت دو شرکت جالب توجه تولید شده است.

کارت گرافیک GeForce RTX 3070 Noctua Edition با تراشه GeForce RTX 3070، یک میان رده رو به بالا است. خنک کننده این کارت گرافیک یعنی فن ها و هیت سینک، تولید شرکت Noctua است.

بخش کارت گرافیک نیز ساخت شرکت ASUS است. به گفته این دو شرکت کارت گرافیک Noctua Edition یکی از ساکت ترین کارت های گرافیک جهان است. نوکتوا در تولید این کارت گرافیک از فن های پیشرفته NF-A12x25 استفاده کرده است.

حداکثر نویز صوتی این کارت گرافیک 15 دسی بل است؛ مادامی که به نیمی از پرفورمنس خود می رسد، این مقدار به 9 دسی بل می رسد. GeForce RTX 3070 Noctua Edition از فناوری 0 دسی بل بهره می برد؛ هیت سینک مورد استفاده در این کارت گرافیک بسیار ضخیم است؛

مادامی که دمای کارت گرافیک از حدی مانند 55 درجه سانتی گراد بالاتر نمی رود، فن ها خاموش خواهند ماند. ایسوس تاکید می کند که GeForce RTX 3070 Noctua Edition یک کارت گرافیک LHR بوده و در بخش ماین عملکرد جذابی ندارد. قدرت این کارت گرافیک در استخراج اتریوم تنها 27 مگاهش است. پس ماینرها باید از فکر خرید آن خارج شوند!

پس از مدت‌ها انتظار، کارت گرافیک ASUS GeForce RTX 3070 Noctua Edition معرفی شد
پس از مدت‌ها انتظار، کارت گرافیک GeForce RTX 3070 Noctua Edition معرفی شد

این کارت گرافیک دارای فرکانس 1815 مگاهرتز است که در فرکانس اورکلاک و بوست به 1845 مگاهرتز نیز دست پیدا می کند. کاربران می توانند بین دو تراشه بایوس، حالت سکوت یا اورکلاک را انتخاب کنند. این کارت گرافیک دارای 8 گیگابایت حافظه گرافیکی GDDR6 است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها