حافظه‌های اس اس دی ASUS ROG STRIX SQ7 برای گیمرها رونمایی شدند

همانطور که احتمالا می دانید، شرکت ایسوس در چند سال اخیر سبد محصولات خود را به چند سخت افزار جدید مجهز کرده است که حافظه های SSD از جمله آنها هستند. اینک این کمپانی در حوزه و بخش جمهوری گیمرهای ایسوس موسوم به ROG، جدیدترین حافظه اس اس دی خود به نام ASUS ROG STRIX SQ7 را معرفی کرده است. با مازستا همراه باشید.

حافظه‌های اس اس دی ASUS ROG STRIX SQ7

شرکت ایسوس به تازگی جدیدترین خانواده از حافظه های SSD خود را معرفی کرد. درایوهای اس اس دی ASUS RO‌‌G STRI‌X SQ7 که در سری مدل های گیمینگ این کمپانی قرار گرفته و از طراحی و عملکرد خانواده ROG S‌TRIX بهره می برند.

حافظه اس اس دی ASUS R‌OG STRIX SQ7 تقریباً 3 هفته قبل از Computex 2022 خودنمایی کرده است که احتمالا به دلیل شلوغی بالا و حجم اخبار این نمایشگاه بوده است.

ASUS ROG STRIX SQ7

حافظه اس اس دی جدید ایسوس آر او جی در فرم فاکتور استاندارد M.2 2280، از پروتکل NVME پیروی کرده و دارای یک پوشش باریک به منظور دفع حرارت تراشه ها است که بر روی آن نشان جمهوری گیمرهای ایسوس و ASUS ROG STRIX SQ7 هم دیده می شوند.

حافظه های ASUS ROG SSD جدید از گذرگاه و مسیر PCIe Gen 4/4 برای ارتباط با سیستم استفاده کرده و باید گفت که به گفته ایسوس این خانواده به طور رسمی در جریان رویداد اختصاصی Boundless این شرکت معرفی و قیمت گذاری می شوند.

حافظه های ASUS RO‌G STRIX SQ7 در تاریخ 17 ماه مه معرفی شده و به سرعت وارد بازارهای جهانی می شوند. به گفته ایسوس حافظه های ASUS ROG STRIX SQ7 با مادربردهای AMD X570 و تمامی مادربردهای مبتنی بر چیپست های سری 600 اینتل و پردازنده های نسل دوازدهم آلدر لیک سازگاری کامل دارند. به نظر می رسد که ماژول های اس اس دی ROG STRIX SQ7 در ظرفیت های 512 گیگابایت تا 2 ترابایت تولید خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها