کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM سر از ریگ‌های ماینینگ ویتنامی درآورده‌اند

سخت افزارهای سری GUNDAM با طراحی ویژه و جذاب، از سوی ایسوس برای گیمرها منتشر شده‌اند. از مادربرد تا کارت گرافیک. حالا سر و کله کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM آن هم از نوع LHR در ریگ‌های ماین پیدا شده است! ماینرهایی که حتی از کارت‌های گرافیک ضد ماین نمی‌گذرند!

کارت‌های ASUS RTX 3080 GUNDAM

انویدیا کارت‌های گرافیک سری LHR را با عملکرد ضعیف در استخراج رمزارزها منتشر کرده است. ایسوس، ام اس آی و … کارت‌های گرافیک خود را با تراشه‌های جدید LHR وارد بازار کرده‌اند. ماینرها که به شکلی عجیب به کارت‌های گرافیک هجوم آورده‌اند، حتی نمی‌توانند از خیر کارت‌های گرافیک LHR و ضد ماین نیز گذشته و آنها را نیز درو می‌کنند.

تصاویری که به تازگی از چند ریگ ماینینگ و استخراج رمزارز منتشر شده است، حاکی از آن هستند که کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM که مدل‌هایی خاص با طراحی ویژه و کم یاب هستند، در تعداد بالا در ریگ‌های استخراج رمزارز ویتنامی دیده شده‌اند. سری NVIDIA Lite Hash Rate (LHR) در مدل‌هایی مانند GeForce RTX 3080 که دل گیمرها را حسابی سوزانده‌اند.

کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM
کارت‌های ASUS RTX 3080 GUNDAM

کارت‌های ASUS RTX 3080 GUNDAM و یا به بیان بهتر سری ASUS RTX 3080 ROG STRIX GUNDAM به تازگی در چند محموله به بازار آمریکای شمالی راه یافته‌اند. آنها با قیمتی در حدود 2300 دلار در وب سایت‌هایی نظیر eBay به فروش می‌رسند. به نظر می‌رسد که ماینرها ناچار به استفاده از کارت‌های گرافیک LHR هستند؛ مدل‌هایی با عملکرد ضعیف در ماینینگ. دست آنها از مدل‌های دیگر دور مانده چرا که دیگر در بازار موجود نیستند.

کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM
کارت‌های گرافیک ASUS RTX 3080 GUNDAM

اما باید گفت که عملکرد آنها برای ماینرها چندان خوب نبوده و این مسئله نمی‌تواند طول عمر زیادی داشته باشد. به هر حال باید گفت که متأسفانه ماینرها حتی به کارت‌های گرافیک سری LHR نیز رحم نکرده و آنها را خریداری کرده‌اند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها