مایکروسافت: بازی‌های Call Of Duty برای کنسول Nintendo منتشر می‌شود؟!

اگر چه فروش کنسول های Nintendo بسیار خوب و بالا است، اما یکی از نقاط ضعف آنها نبود بازی های سری Call Of Duty است. اگر بازی‌های Call Of Duty برای کنسول Nintendo ریلیز شود، آیا فروش آن از نسل نهم پیشی می گیرد؟ با مازستا همراه باشید.

کنسول نینتندو سوئیچ همواره تنها برخی از بازی های AAA را اجرا می کند؛ سخت افزار نسبتا ضعیف به نسبت کنسول های نسل نهم، یکی از دلایل این مسئله است که کار را برای سازندگان بازی دشوار می سازد. با این وجود نبود بازی کال آف دیوتی برای کنسول های نینتندو سوئیچ، یکی از معضلات بزرگ برای این شرکت است.

حال این احتمال وجود دارد که Nintendo های پُر طرفدار، بازی های سری کال آف دیوتی را اجرا کنند. اگر مایکروسافت موفق به خرید اکتیویژن بلیزارد شود، Call of Duty برای نینتندو عرضه خواهد شد. خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت همیشه سری Call of Duty را در کانون توجه خود قرار داده است.

سونی نمی‌خواهد چنین امتیاز بالایی متعلق به رقیبش باشد و هر کاری که می‌تواند انجام می‌دهد تا از دریافت تاییدیه‌های نظارتی قرارداد مایکروسافت جلوگیری کند. این در حالی است که مایکروسافت قول می دهد که بازی های COD برای کنسول PS نیز عرضه شود.

Call Of Duty برای کنسول Nintendo

اکنون، مایکروسافت در حال مبارزه است و تایید می کند که قراردادی الزام آور با نینتندو امضا کرده است که Call of Duty را با برابری ویژگی ها در همان روز با نسخه Xbox بازی برای گیمرهای نینتندو به ارمغان می آورد. مایکروسافت خود را متعهد به دسترسی یکسان به Call of Duty در تمام پلتفرم‌های اصلی بازی کرده است و سونی را با توجیه هایی کم برای استفاده قانونی از Call of Duty به عنوان دلیلی برای جلوگیری از خرید مایکروسافت باقی می‌گذارد.

مایکروسافت قراردادی 10 ساله با نینتندو امضا کرد تا بازی Call of Duty را به پلتفرم خود بیاورد. در دهه گذشته، بازی‌های اصلی Call of Duty پلتفرم‌های نینتندو نبوده‌اند. اگر مایکروسافت Activision Blizzard را خریداری کند، این داستان تغییر خواهد کرد.

مایکروسافت همچنین تایید کرده است که مدارک سونی را برای معامله ای مشابه ارسال کرده است و سونی از امضای هر چیزی امتناع کرده است. واضح است که سونی به سادگی نمی‌خواهد مایکروسافت اکتیویژن بلیزارد را خریداری کند و مایکروسافت نمی‌تواند قولی به آنها بدهد که نظر سونی را تغییر دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها