مشکل کمبود گیمرهای واقعی و افزایش بات‌ها در بازی Call Of Duty Mobile چیست؟

طبق آخرین اخبار، پچ پچ های گیمرهای ایرانی و تست های مازستا، متوجه شدیم که داستان عجیبی که به تازگی در بازی Call Of Duty Mobile گزارش شده است، واقعیت دارد. داستان کاهش گیمرهای فعال و افزایش تعداد بات ها در بازی کال آف دیوتی موبایل چیست؟ با مازستا همراه باشید.

از کاهش تعداد بازیکنان واقعی در بازی کال آف دیوتی موبایل گرفته تا افزایش بات‌ها

در هفته های اخیر گزارش هایی غیر رسمی از گیمرهای ایرانی به گوش می رسید که متاسفانه می توانست تا حدودی نگران کننده باشید؛ داستان از آنجایی آغاز می شود که بازی پُر طرفدار Call Of Duty Mobile که در سراسر جهان دارای طرفداران میلیونی است، این روزها با مشکلی در بخش محیطی روبرو شده است. آخرین آپدیت این عنوان به تازگی منتشر شده و همه چیز به خوبی پیش می رفت؛ تا آنکه سر و کله این مشکل عجیب پیدا شد.

بازی Call Of Duty Mobile

داستان از آنجایی آغاز می شود که چه در بخش مولتی پلیر و چه در بخش بتل رویال بازی کال آف دیوتی موبایل، شاهد کاهش شدید تعداد گیمرها هستیم. به عنوان مثال، در بخش Battle Royal بازی کال آف دیوتی موبایل، می بایست شاهد حضور 100 پلیر باشیم که البته منوال گذشته، تعداد محدودی از آنها بات یا همان Bot های صاحب نام هستند که مشمول پلیرها نبوده و کشتن آنها ساده است.

اما در هفته های اخیر شاهد آن بوده ایم که تعداد بات های درون بازی کال آف دیوتی موبایل بسیار افزایش یافته و اکثر 100 پلیر و بازیکن حاضر در این بازی، بات هستند. تنها تعداد محدودی از بازیکنان Call Of Duty Mobile گیمرهای واقعی هستند!

در حال حاضر هنوز نمی دانیم که علت این مسئله چیست؛ در ابتدا تصور می شد که شاید این یک مشکل در سرورهای اکتیویژن است. کمی بعد احتمال دادیم که شاید با یک نقص در پهنای باند اینترنت ایران روبرو هستیم.

علت مشکل کمبود گیمرهای واقعی در بازی Call Of Duty Mobile چیست؟

در حال حاضر به طور دقیق و کامل نمی دانیم که علت کمبود تعداد گیمرهای درون بازی کال آف دیوتی موبایل چیست؛ آیا این مسئله فقط در ایران دیده شده و یا در سراسر جهان قابل لمس است. اما در هفته های اخیر شاهد آغاز به کار طرح صیانت بوده ایم؛ طرحی که به گفته مجلسیان نیز بدون رای آنها اجرا شده است.

در این طرح پهنای باند اینستاگرام شدیدا کاهش یافته و حتی به کسب و کارهای این حوزه نیز به طور ملموس آسیب های جدی رسیده است.

بازی Call Of Duty Mobile

در نتیجه ممکن است که کاهش پهنای باند این بازی بی آزار هم بخشی از تصمیمات غیر رسمی این حوزه باشد. تست های ما در مازستا نیز کمبود گیمرهای واقعی در بازی COD Mobile را تایید می کند.

حتی در بخش مولتی پلیر، در برخی موارد نیاز داریم تا چند بار از بازی لفت داده تا به یک بازی با گیمرهای واقعی برسیم. این بازی یکی از بزرگ ترین سرگرمی های محدود در ایران است که امیدواریم به زودی شاهد رفع این ایراد باشیم. آیا شما هم این مشکل را در بازی COD Mobile تجربه کرده اید؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها