Corona Renderer 5 برای 3ds Max با Big Speed Increase منتشر شد

Chaos به تازگی Corona Renderer 5 را برای 3ds Max منتشر کرد و این نسخه را با تقویت‌کننده‌های عمده برای صحنه‌های دارای جابجایی سنگین و سوزان در اختیار کاربران قرار داد. Corona Renderer 5 برای صرفه‌جویی در حافظه و قدرت پردازش، دستاوردهای بیشتری را به ارمغان می‌آورد و به طراحان کمک می‌کند تا اقدامات بیشتری با سخت افزار خود انجام دهند.

به لطف قابلیت‌ جدید 2.5 Displacement، پردازش هندسه اکنون تا 20 برابر سریعتر انجام می‌شود. اکنون به‌طور پیش‌فرض در تمام صحنه‌های جدید، ابزار 2.5 Displacement می‌تواند 3 برابر سریع‌تر با نیمی از حافظه برای صحنه‌هایی که از جابه‌جایی شدید استفاده می‌کنند، بدون تغییر در گردش کار موجود کاربر ارائه شود.

Corona Renderer 5 برای 3ds Max با Big Speed Increase منتشر شد
3d rendering done in Corona Renderer – www.corona-renderer.com

آدام هوتوفی گفت: “به عنوان توسعه‌دهنده، به راحتی می‌توان در هیجان و چالش فراتر از مرزهای فناوری رندر گم شد. با این حال، این همیشه سودمندترین چیز برای کاربران نهایی نیست که برای امرار معاش به نرم‌افزار وابسته هستند.” از سوی دیگر یکی از بنیانگذاران و نایب رئیس Corona Renderer 5 اعلام کرد که طراحان مجبور نیستند هر بار که نیاز به قدرت بیشتر دارند، حافظه بیشتر یا آخرین CPU را خریداری کنند.”

Corona Renderer 5 مبتنی بر پیشرفت‌های Corona 4 است و پیشرفت‌های جدیدی را برای گردش‌های کاری caustics ارائه می‌کند. در حال حاضر در صحنه‌هایی خاص، افزایش عملکرد تا 20 درصد افزایش می‌یابد که باعث می‌شود فرآیند رندر کردن افکت‌های نوری روی آب استخر، الماس و شیشه سریع‌تر شود. رندر کردن نقشه‌های CoronaColorCorrect و CoronaDistance نیز سریع‌تر شده است.

پیتر گاتری از The Boundary در حین آزمایش Corona Renderer 5 گفت: “من تحت تاثیر قرار گرفتم! من یک رندر 5K با جابجایی قدیمی را در مقابل 2.5 Displacement قرار دادم، استفاده از حافظه از 130 گیگابایت به 60 گیگابایت رسید که این تغییر بی‌نظیر است.”

Corona Renderer 5 هم اکنون برای Autodesk 3ds Max x64 نسخه‌های 2013-2020 در دسترس است. قیمت گذاری آن نیز مبتنی بر اشتراک بوده و با نرخ‌های ماهانه 28.50 دلار برای یک ایستگاه کاری و سه گره رندر عرضه شده است. قیمت سالانه‌ی آن نیز 330 دلار است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها