کارگردان بازی Driveclub خبر از عنوان جدیدی می‌دهد

Paul Rustchynsky که یکی از کهنه کاران صنعت بازی‌ سازی است خبرهای خوبی را در آستانه سال جدید به اشتراک گذاشته است. او اعلام کرده است که تیم او در گروه استودیو Avalanche و بازی Driveclub بالاخره قرار است از بازی که سال گذشته روی آن کار کرده‌اند رونمایی کند. در حالی که جزئیات بیشتری در رابطه با این بازی در دسترس نیست، راستچینسکی اعلام کرد که این بازی هیچ شباهتی به عناوینی که او قبلا بر روی آنها کار کرده است ندارد. در ادامه با مازستا همراه باشید تا برنامه‌های راستچینسکی برای 2022 را بررسی کنیم.

در مجموعه‌ای از توییت‌ها که در روز سال نو منتشر شد، راستچینسکی به اشتراک گذاشت که در سال 2021 به یکی از اهداف حرفه‌ای خود رسیده است که افتتاح یک استودیو جدید در لیورپول بوده است. او در ادامه به اشتراک گذاشت که این استودیو عناوینی را که سخت روی آنها کار کرده‌اند در سال 2022 معرفی می‌کند.

بسیاری از طرفداران مشتاق بودند که این بازی جدید دنباله یکی از آثار مسابقه‌ای معروف راستچینسکی باشد. با این حال، او اعلام کرد که روی بازی ماشینی کار نمی‌کند و خبری از دنباله بازی Driveclub، جانشین MotorStorm یا بازی مربوط به OnRush نیست. اگرچه اطلاعاتی از سبک این بازی در دسترس نیست، حداقل می‌دانیم که این بازی مسابقه‌ای نیست. پس از انتشار توییت او به برخی از نظرات پاسخ داد و گفت که این عنوان جدید، Contraband که از قبل توسط Avalanche معرفی شده نیست و یک عنوان کاملا جدید است.

راستچینسکی در طول مدت کار خود رزومه کاملی را در صنعت بازی سازی برای خود ایجاد کرده است. او در استودیوهایی مانند Evolutions PS3 Motorsport کار کرده است که در 2016 بسته شد. از آنجا فرصت‌هایی را در استودیوهای دیگری مانند Codemasters و Slightly Mad Studios پیش از ورود به Avalanche داشته است. او در طول دوران حرفه‌ای خود برای کار بر روی بازی‌ هایی مانند MotorSport و Driveclub شهرت پیدا کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها