سقوط رمزارز اتریوم در 18 ماه اخیر بی‌سابقه بوده است

مسئله تغییر ارزش رمزارزهای دیجیتال نزدیک به یک سال است که با هیاهوی بسیار به تیتر رسانه ها مبدل شده و نگرانی مداوم سرمایه‌گذاران را به همراه داشته است. پس از رشدهای سنگین و بدون حساب و کتاب دقیق و اقتصادی، اینک زمان سقوط ارزش رمزارزهای دیجیتال برجسته، حتی تتیر فرا رسیده است. با مازستا همراه باشید تا جزییاتی از سقوط رمزارز اتریوم را در اختیارتان قرار دهیم.

در روزهایی هستیم که قلب سرمایه داران رمزارزهای دیجیتال همواره در حال تپیدن است. بالا و پایین شدن شدید ارزش رمزارزهایی مانند اتریوم و بیت کوین منجر به نگرانی بسیاری از کاربران و مردمی شده است که سرمایه‌های بزرگی را در آنجا متمرکز کرده اند.

در هفته گذشته ارزش رمزارز اتریوم به پایین ترین حد خود در 15 ماه گذشته رسید! این خبر به قدری شوکه‌کننده بود که هیچ یک از متخصصان این حوزه پیشبینی چنین سقوطی را نمی‌کردند.

سقوط رمزارز اتریوم

باید گفت که بخشی از این سقوط به دلیل مشاوره‌های اشتباه افرادی بدون تخصص است که به کاربران دیگر سیگنال ارائه کرده و خود را متخصص رمزارزهای دیجیتال می‌نامند؛ از بحث اصلی دور نشویم.

پس از سقوط رمزارز Ethereum که در هفته گذشته آغاز شد، این رمزارز دیجیتال محبوب به سقوط ارزش خود ادامه داده و اینک ارزش آن در زمان نگراش این مطلب به زیر 1239 دلار رسیده است!

در حال حاضر ارزش رمزارز Ethereum به پایین ترین سطح خود در 18 ماه گذشته رسیده است. ارزش این رمزارز برجسته تنها در عرض یک روز 15% سقوط را تجربه کرد. البته باید گفت که افزون بر اتریوم، چند رمزارز برجسته و مهم دیگر نیز وضعیتی نزدیک به آن را پشت سر گذاشته و هیچ نشانه ای از امید برای بازگشت به دوران اوج آنها نیست.

پس از سقوط رمزارز اتریوم امید آن می رود که با عقب نشینی ماینرها، قیمت کارت‌های گرافیک تا حدودی کاهش یابد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها