یک کامیون با صدها کارت گرافیک EVGA GeForce RTX 30 به سرقت رفت!

در شرایطی که کارت های گرافیک با کمبود شدید روبرو هستند، تصور کنید که یک کامیون پُر از کارت های گرافیک EVGA GeForce RTX 30 به سرقت برود! داستان سرقت بزرگ EVGA چیست؟ با مازستا همراه باشید.

در روزهای اخیر اخباری مبنی بر یک سرقت بزرگ از کمپانی آمریکایی EVGA خبرساز شده بود که اینک با تایید این شرکت متوجه شدیم که این اخبار واقعیت دارد. اتفاقات غیرمنتظره ای معمولا در دنیای کارت های گرافیک رخ می دهد و اتفاق نیز از این قاعده مستثنی نیست.

یک کامیون با صدها کارت گرافیک EVGA GeForce RTX 30 به سرقت رفت!
یک کامیون با صدها کارت گرافیک EVGA GeForce RTX 30 به سرقت رفت!

طبق موارد گفته شده در انجمن این شرکت، آخرین کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce RTX 30 شرکت EVGA که در یک محموله بزرگ در یک کامیون قرار داشت، به سرقت رفته است.

این سرقت بزرگ در کالیفرنیا صورت گرفته و زمانی که کامیون در مسیر خود از سانفرانسیسکو به مرکز توزیع EVGA کالیفرنیای جنوبی می رفت، مورد سرقت واقع شد. تعداد زیادی از کارت های گرافیک EVGA در این سرقت ربوده شده اند که با قیمت MSRP حداقل 330 دلار تا حداکثر 1960 دلار به فروش می رسند.

کمپانی EVGA اعلام کرده است که با توجه به شماره سریال ها، خرید و یا فروش این کارت های گرافیک جرم بوده و به سرعت پیگیری می شود. همچنین بد نیست بدانید که EVGA یک آدرس ایمیل را در اختیار کاربران قرار داده است که که در صورت دیده شدن این کارت های گرافیک، به این کمپانی گزارش دهند.

این شرکت در بیانیه ای به شدت بر روی این نکته تاکید کرده است: «پنهان کردن، فروش، توقیف یا کمک در کتمان فروش یا خرید» چنین اموالی نیز جرم کیفری و مدنی است. EVGA از خریداران کارت های گرافیک این شرکت در سری NVIDIA GeForce RTX 30 درخواست کرده است که پیش از خرید کارت گرافیک از خورده فروشی و یا دست، شماره سریال آن را با وب سایت EVGA چک کرده تا به اشتباه محصول دزدی را خریداری نکنند. پلیس به دنبال ردپای سارقان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها