بروز رسانی مورد انتظار Castle Kandar بازی Evil Dead در تاریخ 13 ژوئیه منتشر می‌شود

founfry modo فاندری مودو

Modo (مودو)

مودو نرم افزار قدرتمندی از شرکت Foundry در زمینه مدلسازی سه بعدی، تکسچرینگ، انیمیشن و رندرینگ می باشد. Modo یکی از نرم افزارهایی است که

ادامه مطلب »

بروز رسانی جدید بازی Evil Dead با نام Army of Darkness به همراه نقشه Castle Kandar در تاریخ 13 ژوئیه عرضه می‌شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

زمانی که بازی Evil Dead: The Game در ماه مه راه اندازی شد بسیاری از بازیکنان جذب تجربه منحصر به فرد ژانر ترسناک بازی شدند و بازی به سرعت توانست جامعه‌ای از طرفداران را تشکیل دهد.

با این حال با گذشت زمان طرفداران این بازی منتظر یک گسترش محتوای عظیم در بازی بودند که بعد از صبر بسیار زیاد آنها بالاخره گسترش Army of Darkness بازی در تاریخ 13 ژوئیه منتشر می‌شود.

بازی Evil Dead

پس از اخبار زیاد از نقشه جدید بازی و بروز رسانی بزرگ ان در چند ماه گذشته، استودیو Saber بالاخره خبر داده است که بروز رسانی بازی به همراه تقشه جدید Castle Kandar در تاریخ 13 ژوئیه که چند روز دیگر است به بازی اضافه می‌شود.

آنها همچنین تصاویری را از نقشه جدی بازی که یک آسیاب بادی، قلعه اصلی و یک کلبه کوچک را نشان می‌دهد منتشر کردند.

در کنار تصاویری که حساب توییتر بازی Evil Dead: The Game منتشر کرده است همچنین می‌توانیم کپشن “آگهی‌ها آویزان شدهآند و مشعل‌ها روشنده شده‌اند” را ببینیم.

جالب اینجاست که به نظر Castle Kandar تنها شروع محتوای بروز رسانی Army of Darkness است. یک توییت که اوایل این ماه درباره این نقشه منتشر شده بود خبر می‌داد که برای آینده این بروز رسانی هم محتوایی در نظر گرفته شده است.

هنوز معلوم نیست که بازیکنان باید انتظار چیزی بیشتر از یک نقشه را در 13 ژوئیه داشته باشند یا اینکه محتوای دیگر در آینده‌ای نزدیک به بازی اضافه می‌شود.

فقط می‌دانیم که توسعه دهندگان خیلی بیشتر از یک نقشه جدید را برای طرفداران بازی در نظر گرفته‌اند. شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را در مازستا به اشتراک بگذارید و نظر خود را در مورد بروزرسانی بازی Evil Dead بیان کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها