بازی Control برای یک روز دیگر در اپیک گیمز رایگان است

کریسمس ممکن است تمام شده باشد، ولی اپیک گیمز هنوز بازی‌های رایگانی را در دسترس قرار می‌دهد. بازی Control دوباره تنها برای یک روز رایگان است و می‌توانید آن را از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید. به تازگی در مازستا اعلام کرده بودیم که اپیک گیمز با بازی‌های رایگان خود در کریسمس بازگشته است.

بازی Control برای دیگر در اپیک گیمز رایگان است
بازی Control برای دیگر در اپیک گیمز رایگان است

بازی Control فقط به مدت یک روز رایگان است، ولی هنگامی که آن را اضافه کنید می‌توانید آن را برای همیشه نگه دارید. این بازی بخشی از هدایای تعطیلات کریسمس اپیک گیمز است که از 16 دسامبر تا 30 دسامبر هر روی یک بازی کاملا رایگان را ارائه می‌دهد.

علاوه بر رایگان بودن بازی Control، تخفیفات زیادی برای افزودنی‌های آن نیز اعلام شده است. برای مثال، نسخه Ultimate این بازی را می‌توانید با نصف قیمت دریافت کنید. دو بسته الحاقی بازی نیز با 60 درصد تخفیف در دسترس هستند. این بازی به زودی با یک بازی دیگر جایگزین می‌شود پس بهتر است که آن را همین حالا دریافت کنید.

این دومین باری است که بازی کنترل در اپیک گیمز رایگان می‌شود. اولین بار این بازی در تابستان امسال به مدت یک هفته رایگان شده بود.

کریسمس امسال اپیک گیمز بهتر از آنچه فکر می‌کردیم بوده است. دیروز بازی Prey رایگان شده بود که ممکن است خیلی‌ها از دست داده باشند. بهترین بخش قضیه این است که هنوز 4 بازی دیگر پیش رو است و ممکن است آنها بهتر هم باشند. هیچ نشانه‌ای از بازی بعدی وجود ندارد پس تنها کاری که می‌توانیم بکنیم صبر است.

کنترل یکی از بازی‌های بسیار جذابی است که می‌تواند روی پیسی به خوبی DLSS و RTX را نشان بدهد. کنترل در سال 2019 منتشر شد و در حال حاضر بر روی کنسول‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و پیسی عرضه شد. اگر شما ترجیح می‌دهید که این بازی را روی استیم انجام دهید در حال حاضر این بازی با تخفیف 70 درصدی در این پلتفرم موجود است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها