GamePass در تلویزیون هوشمند: گیم پس به زودی به تلویزیون‌های هوشمند می‌آید

ایکس باکس بعد از موفقیت گیم پس تصمیم گرفته است تا در همه جا و همه زمان با کمترین تجهیزات به کاربران خود بیافزاید. پس از فعالسازی سرویس ابری روی پیسی و تلفن‌های همراه ایکس باکس می‌خواهد تا سرویس گیم پس را بدون نیاز به کنسول به تلویزیون‌های هوشمند بیاورد. این گزارش از جف گراب که یکی از قابل اعتمادترین منابع این صنعت است به دست رسیده. در ادامه با مازستا همراه باشید تا اطلاعات کامل در مورد GamePass در تلویزیون هوشمند را در اختیارتان قرار دهیم.

GamePass در تلویزیون هوشمند

جف گراب در گزارش خود گفته است که ایکس باکس تا 12 ماه آینده قصد دارد یک دستگاه برای استریم بازی روی تلویزیون‌های هوشمند منتشر کند. این دستگاه به احتمال زیاد مانند First Stick شرکت آمازون خواهد بود که با وصل شدن به تلویزیون شما کتابخانه کاملی از بازی‌های گیم پس را در دسترس شما قرار می‌دهد.

GamePass در تلویزیون هوشمند

البته، تلویزیون‌های سامسونگ ممکن است به این دستگاه نیازی نداشته باشند. طبق گزارشات جدید، مایکروسافت در حال همکاری با سامسونگ است تا یک برنامه ابری ایکس باکس را به تلویزیون‌های سامسونگ اضافه کند. این برنامه نیز حداکثر تا یک سال دیگر منتشر می‌شود.

گراب اشاره کرده است که این بخشی از برنامه ایکس باکس برای وارد کردن مشتریانش به اکوسیستم است. به زودی به همراه یک تلویزیون هوشمند سامسونگ شما می‌توانید تمام بازی‌های ایکس باکس را بدون نیاز به کنسول اجرا کنید.

از آنجایی که ایکس باکس تقریبا همه عناوین مشهور خود را در روز اول به سرویس گیم پس اضافه می‌کند، ممکن است مشترکین زیادی با تلویزیون‌های سامسونگ به گیم پس اضافه شوند.

سرویس ابری ایکس باکس به تازگی پیشرفت‌های زیادی داشته است که یکی از آنها اضافه شدن فورتنایت به این سرویس است. با اضافه شدن فورتنایت به این سرویس حالا کاربران IOS باری دیگر به فورتنایت دسترسی پیدا می‌کنند،‌ ولی این بار شرکت اپل هیچ سودی از این بازی نمی‌برد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها