فیل اسپنسر تقاضای بن شدن در کراس پلتفرم را دارد

بازی‌های آنلاین در صنعت بازی ویدیویی تغییرات زیادی ایجاد کرده‌اند،‌ بیشتر در جهت خوب، ولی هنوز هم مشکلاتی وجود دارد. این مشکلات فقط شامل لگ و قربانی شدن بخش داستانی بازی‌ها برای حالت بتل رویال نمی‌شود. مشکلآت کراس پلتفرم و سوء استفاده همیشه در بازی‌های آنلاین وجود دارد و بازی کردن با افرادی که نمی‌شناسیم را سخت کرده است. در ادامه با مازستا همراه باشید تا ببینیم فیل اسپنسر چه نظری در رابطه با این مشکل دارد.

فیل اسپنسر تقاضای بن شدن در کراس پلتفرم را دارد
فیل اسپنسر تقاضای بن شدن در کراس پلتفرم را دارد

وقتی نوبت به حذف آن افراد از لیست بازیکنانی که با آنها بازی می‌کنید هیچ مشکلی وجود ندارد. شما به راحتی می‌توانید کسانی که توهین می‌کنند یا کسانی که به تقلب مشکوک هستند را مسدود یا گزارش کنید. با این حال از آنجایی که سیستم کراس پلی هر روز در حال گسترش است هیچ راهی برای خلاص شدن از این کاربران در همه بازی‌ها نیست.

مدیر عامل ایکس باکس، فیل اسپنسر امیدوار است که این مشکل را در آینده بتوان حل کرد، ولی مطمئن نیست که چه موقع می‌توان این اتفاق بیفتد. به گفته او مقابله با چنین مشکلی برای صنعت بازی سازی و تمامی شرکت‌ها مشکل است.

اسپنسر به جای بن کردن یک نفر در همه پلتفرم‌ها،‌ پیشنهاد دارد تا لیست همه اشخاصی که مسدود کرده‌اید از پلتفرمی به پلتفرم دیگر منتقل شود. این گروه شامل افرادی می‌شود که ترجیح می‌دهید با آنها بازی نکنید. این نظریه فیل اسپنسر به نظر هوشنمدانه می‌آید، ولی عملی کردن به گفته خود او بسیار سخت است.

ناگفته نماند که برای چنین کاری پلتفرم‌ها باید با هم همکاری کنند و بر سر تصمیماتی به توافق برسند. از آنجایی که کراس پلتفرم هم زمانی غیر قابل باور بود، ممکن است این اتفاق نیز در آینده بیقتد. برای مثال زمانی حضور مسترچیف در سونی غیر ممکن بود،‌ ولی در حال حاضر می‌توانید در نقش او روی PS5 بازی کنید،‌ البته فقط در فورت نایت، ولی این هم یک دستاورد بزرگ برای شروع است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها