سه گانه فوق‌العاده GTA بالاخره اتفاق میافتد!

سه گانه GTA یکی از معروف‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌ها است که تقریبا هر نسلی با آن خاطره دارد.

بدون شک پرطرفدارترین نسخه‌های GTA شامل Vice city و San Andreas می‌شوند. پس از گذشت 8 سال از اخرین نسخه GTA این می‌تواند بهترین خبر برای طرفداران این مجموعه باشد. هرچند بهترین خبر نسخه جدید GTA می‌تواند باشد، ولی این سه گانه از هیچی بهتر است.

سه گانه فوق‌العاده GTA بالاخره اتفاق میافتد!
سه گانه فوق‌العاده GTA بالاخره اتفاق میافتد!

مدت‌ها است که شایعه شده که راک استار بازسازی قسمت‌هایی از سه گانه GTA را در نظر گرفته است. احتمال می‌رود که عنوان‌هایی که ریمستر می‌شوند GTA 3، Vice City و San Andreas باشند. وجود این ریمسترها به طف تابلوی رتبه بندی بازی‌های کره جنوبی که Grand Theft Auto Trilogy را رتبه‌ بندی کرده است، تایید شده.

ریمسترها برای انتشار زودتر برنامه ریزی شده بودند، ولی با تاخیرهای داخلی مختلفی رو به رو شد. وجود این بازی توسط Take Two نیز به صورتی تائید شده است چراکه در اظهارات این شرکت به سرمایه گذاران گفته شده بود که در حال کار بر روی عناوین منتشر شده از قبل هستند. اعتراض این شرکت نسبه به ماد‌های اخیر این بازی نیز مورد قابل توجهی است.

طبق گزارش‌هایی احتمال می‌رود که این ریمستر را استودیو Rockstar Dundee، استودیویی که با نام Ruffian شناخته میشد و خود استودیوی فرعی متعلق Realtime Worlds بود که آن هم استودیوی فرعی از DMA Design بود که امروزه به Rockstar North شناخته می شود.

ظاهرا این بازی‌ها قرار است با موتور گرافیکی Unreal Engine و ترکیبی از سبک گرافیک جدید و قدیمی ریمستر شوند. همچنین بازی‌ها دارای UI جدید به روز شده و سایر تغییرات هستند تا با نسخه‌های اخیر GTA هماهنگ شوند. ظاهرا این سه گانه در سال 2022 برای رایانه های شخصی عرضه می‌شود.

هنوز هیچ اطلاعاتی از عرضه سه گانه GTA برای کنسول وجود ندارد، ولی انتظار می‌رود که این بازی برای کنسول نیز عرضه شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها