هشتمین مسابقه هنری Hum3D برای مدل سازی و تجسم خودرو برگزار شد

کتابخانه مدل آنلاین Hum3D مسابقه‌ی Car Render 2021 خود را به عنوان هشتمین مسابقه هنری سالانه برای مدل سازی و تجسم خودرو، راه اندازی کرد و آخرین مهلت ارسال آثار 8 دسامبر 2021 خواهد بود. جوایز این مسابقه شامل طیف وسیعی از نرم افزاهایCG ، از جمله مجوزهای یک ساله3ds Max ،OctaneRender ،Substance 3D Collection  و V-Ray Collection و اشتراک در کارگاه Gnomon Workshop  است.

یکی از محبوب‌ترین مسابقات هنری CG در صنعت

هشتمین مسابقه هنری Hum3D برای مدل سازی و تجسم خودرو برگزار شد
هشتمین مسابقه هنری Hum3D برای مدل سازی و تجسم خودرو برگزار شد

Hum3D در حال حاضر در هشتمین سال،Challenge Render Car  را به عنوان “بزرگترین رویداد برای صنعت مدل سازی و تجسم خودرو” توصیف کرده است.

برای ورود به این مسابقه باید یک مدل سه بعدی اصلی از یک ماشین ایجاد کنید (وانت و کامیون‌های کوچک نیز پذیرفته می‌شوند)، آن را در محیط سه بعدی (حتما باید Environment کار سه بعدی باشد ، تصویر پس زمینه مورد قبول نیست ) قرار دهید و رندر حداقل ۱۵۰۰ پیکسل عریض ایجاد کنید.

توجه داشته باشید که مدلی که ایجاد می‌شود نباید قبلاً در هیچ جایی به صورت آنلاین منتشر شده باشد.

علاوه بر کیفیت فنی تصویر، نوشته‌ها بر اساس ترکیب‌بندی و قصه گویی بصری نیز مورد قضاوت قرار می‌گیرند و محدودیت‌هایی در زمینه موضوع وجود دارد و برای مثال موضوعات نباید در راستای سیاست باشند. داوران این مسابقه شامل هنرمندان خودرو Maciej Ptaszynski، متخصصان طراحی در تسلا و Carlos Pecino Albornoz از Colorsponge هستند.

تاریخ اختتامیه و جوایز

پس از بسته شدن مهلت ارسال آثار در 8 دسامبر 2021، سه برنده بر اساس رای مشترک داوران انتخاب می‌شوند و جوایز این مسابقه همانطور که اشاره کردیم، شامل مجوزهای یک ساله3ds Max ،OctaneRender ، Substance 3D Collection و V-Ray Collection و اشتراک در کتابخانه آموزشی Gnomon Workshop است.

15 جایزه کوچکتر دیگر هم که توسط ارائه دهندگان جایزه قضاوت می‌شوند، شامل توسعه دهندگانCorona Renderer ،D5 Render ،Marmoset Toolbag ، Marvelous Designer و KeyShot است. در نهایت هنرمندان مختلف می‌توانند در این مسابقه شرکت کرده و طرح‌ها و ایده‌های خود را برای این چالش ارسال کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها