خبر خوش برای مهندسان و گیمرها: انویدیا تولید RTX 3060 را افزایش داد

کمبود کارت‌های گرافیک که به دلایل گوناگون از جمله کمبود تراشه، بالا بودن تقاضا، هجوم ماینرها و … تا به امروز نیز ادامه دارد، مشکلاتی متعدد از جمله بالا رفتن شدید قیمت را در پی داشته است. در همین راستا شرکت‌ها تصمیماتی عجیب و غیر منتظره می‌گیرند؛ جمله بازگشت RTX 2060 و حتی GTX 1050 Ti به خطوط تولید؛ اما در یک خبر خوش دیگر، مطلع شدیم که NVIDIA یک تصمیم جالب توجه گرفته و آن افزایش تولید کارت گرافیک های RTX 3060 است.

Increase the production of 3060 graphics card
افزایش تولید کارت گرافیک 3060

افزایش تولید RTX 3060

شرکت انویدیا در ابتدا با کارت‌های گرافیک مخصوص ماینینگ، در تلاش بود تا جلوی هجوم ماینرها به کارت‌های گرافیک گیمینگ و رندرینگ را بگیرد؛ از آنجایی که روند سری LHR به بازار با سرعت متوسطی صورت می‌گیرد، این شرکت قفل ضد ماین و سپس تغییرات در بخش تولید را در پیش گرفته است.
شرکت NVIDIA به تازگی اعلام کرده است که تولید کارت گرافیک محبوب و مشهور RTX 3060 را افزایش می‌دهد. به گزارش ITHOME، انویدیا تصمیم به افزایش تولید RTX 3060 گرفته است. اولویت انویدیا گیم نت‌های چینی خواهند بود. پس از آن شاهد افزایش این کارت گرافیک در بازار بوده و احتمال کاهش قیمت نسبی آن نیز وجود دارد.

افزایش تولید کارت گرافیک 3060

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

موتور Thea Render

موتور Thea Render با معرفی پلاگین جدید خود برای نرم افزار SketchUp و Rhino قصد دارد تا کاربران این بخش را نیز به سمت خود

ادامه مطلب »

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها