تلویزیون گیمینگ 42 اینچی LG OLED با قابلیت انعطاف معرفی شد!

شرکت LG که بزرگ‌ترین تولید کننده نمایشگر و تلویزیون‌های OLED در جهان است، به تازگی توجه ویژه‌ای به گیمرها نشان می‌دهد. این شرکت پس از ساخت اولین OLEDهای 48 اینچی در پایان سال گذشته تا به امروز، اولین تلویزیون گیمینگ OLED با پنل قابل انعطاف را رونمایی کرده است که در ادامه با آن در مازستا آشنا خواهیم شد.

شرکت LG در جریان نمایشگاه SID 2022 یک محصول شگفت‌انگیز را به نمایش گذاشت. نمایشگر و یا به بیان بهتر تلویزیون جدید الجی که برای گیمرها تولید شده است، از سری مدل‌هایی است که از نسل جدید نمایشگرهای OLED.EX استفاده می‌کنند.

این نمایشگر گیمینگ که می‌تواند تا سایز حداکثر 97 اینچ تولید شود، در حال حاضر در یک مدل 42 اینچی در نمایشگاه به معرض نمایش درآمده است.

تلویزیون گیمینگ 42 اینچی الجی برای اولین بار در جهان دارای یک ویژگی خاص است؛ این تلویزیون قابل انعطاف بوده و با توجه به فناوری EX نسل جدید، تا 30 درصد روشنایی بیشتری را به نسبت گذشته ارائه می‌دهد.

تلویزیون گیمینگ

LG Display تلویزیون گیمینگ OLED خود را از نوع انعطاف پذیر تولید کرده است که تا شعاع 1000R یا 1000 میلی‌متر قابل خم شدن است. البته باید گفت که در این میان یک نکته قابل بحث به نظر می‌رسد؛ به نظر شما قابلیت انعطاف در یک تلویزیون مخصوص بازی به چه درد گیمرها می‌خورد؟

شرکت LG در ابتدا یک نمایشگر 8 اینچی قابل انعطاف را به نمایش گذاشت؛ سپس یک نمایشگر 17 اینچی OLED قابل انعطاف را معرفی کرد که البته هیچ کدام به تولید انبوه نرسیدند.

تنها تلویزیون‌های خانگی منعطف بودند که وارد تولید انبوه شدند که آن هم دارای قیمت‌هایی بالا هستند. این بار اما LG جدیدترین تلویزیون OLED خود را برای گیمرها بهینه سازی کرده است که دست کم 30 درصد روشنایی بیشتر با دقت رنگ بالاتر را به همراه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها