روزی روزگاری، ستاره فیلم Dune یوتیوبر بود

به تازگی فیلم Dune با بازی تیموتی چالامه منتشر شده است که به نظر هواداران زیادی جذب کرده است. به نظر می‌رسد که تیموتی عزیز هالیوود زمانی در یوتیوب کنترلر‌های Xbox 360 را کاستوم می‌کرده است. تیموتی در سال 2010 کانال یوتیوبی را باز کرد و کنترلرهای Xbox 360 را رنگ و کاستوم می‌کرد.

روزی روزگاری، ستاره فیلم Dune یوتیوبر بود
روزی روزگاری، ستاره فیلم Dune یوتیوبر بود

کانال یوتیوب تیموتی برای اولین بار در سال 2018 توط طرفداران کشف شد. نام این کانال ModdedController360 بود. این کانال تنها 3 ویدیو دارد و هر ویدیو شامل رنگ آمیزی و کاستوم سازی کنترلر جدیدی است که تیموتی خودش رنگ می‌کرد. البته در هیچکدام از ویدیوها صورت این بازیگر را نمی‌بینیم. آخرین ویدیو تیموتی که در مارچ 2010 منتشر شد، او کنترلری را با طرح ببر قرمز رنگ آمیزی می‌کند و به صورت آنلاین به ارزش 10 دلار می‌فروشد.

دو طراحی دیگر او شامل نسخه ابی از کنترلر سوم و کنترلری با طرح کریسمس است که بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

سوالی که برای طرفداران پیش می‌آید این است که چگونه قرار است مطمئن شویم که او تیموتی است؟ با توجه به تحقیقات حرفه‌ای رسانه‌ها و بررسی عوامل مختلف از جمله مهم‌ترین آنها که زخم‌های روی دست او بود، این موضوع قطعی است که ModdedController360 خود تیموتی چالامه است.

طبق گزارش دیگری تیموتی در صحبت با استریمر معروف Nate Hill اعلام کرد که او 3 کنترلر طراحی کرد و توانست 30 دلار از فروش آنها به دست آورد، ولی به دلیل مشکلات خانواده با رنگ پخش شده در خانه و موارد دیگر او مجبور شد تا این کار را ادامه ندهد.

با توجه به اینکه تیموتی در سال 2010 15 سال سن داشت و یکی از طرفداران سری Call of Duty بود، ایجاد یک کانال یوتیوب یک امر خیلی عادی بود. تیموتی در آن زمان یکی از طرفداران CoD Modern Warfare 2 بود و آن را به عنوان بهترین بازی در آن زمان می‌دانست.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها