تریلر فیلم Uncharted بازسازی‌های فوق‌العاده‌ای از سری بازی نشان می‌دهد

تریلر جدیدی از فیلم Uncharted منتشر شده است که تصویری از تام هالند را در نقش نیتن دریک، ماجراجوی وابسته به رایانه را نشان می‌دهد. صحنه‌هایی در این تریلر مشاهده است که نشان می‌دهد که این فیلم به بازی‌ها بسیار نزدیک است.

بسیاری از صحنه‌ها بر اساس قسمت‌های مختلف در بازی‌های Naughty Dog فیلمبرداری شده است. البته یکی از بدترین لهجه‌های اسکاتلندی را در این تریلر مشاهده می‌کنیم که مجبور می‌شویم کنار بگذاریم.

تریلر فیلم Uncharted بازسازی‌های فوق‌العاده‌ای از سری بازی نشان می‌دهد
تریلر فیلم Uncharted بازسازی‌های فوق‌العاده‌ای از سری بازی نشان می‌دهد

روبن فلیشر، کارگردان این فیلم گفته است، که این فیلم را برای طرفدان سرسخت بازی و کسانی که با این فرانچایز آشنا نیستند ساخته است و معتقد است که این فیلم به اندازه بازی آن سرگرم کننده و اکشن خواهد بود. نیل دراکمن‌، رئیس Naughty Dog این روز را روز مهمی اعلام کرده است، روزی حماسی که برای بازی آنچارتد و استودیوی Naughty Dog بسیار اهمیت دارد.

تقریبا 14 سال از ایده‌های این استودیو برای ساخت ماجراجویی وحشتناک نیتن دریک می‌گذرد. سالی، سم، النا، نادین، کلوئی و دیگر شخصیت‌ها همه شخصیت‌های خاطره انگیزی برای این استودیو هستند که در لحظه لحظه ساخت آنها وقت و مهارت گذاشته شده است.

چندروز پیش ثانیه‌هایی از تریلر این فیلم در یوتیوب و توییتر پخش شد که از یک تلفن همراه ضبط شده بود. در این 27 ثانیه فاش شده اطلاعات زیادی از تریلر مشاهده شد که در تریلر امروز هم وجود داشت. سونی به سرعت تمام ویدیوها را از یوتیوب برداشت، ولی نتوانست انتشار آن را در فضای مجازی متوقف کند.

آنچارتد یکی از بهترین بازی‌های انحصاری سونی است که داستان نیتن دریک را نشان می‌دهد. این سری اولین بار در 2007 برای PS3 عرضه شد که با استقبال وحشتناکی رو به رو شد. این بازی به زودی تبدیل به یکی از بهترین انحصاری‌های سونی شد.

فیلم آنچارتد قرار است در 18 فوریه 2022 به صورت اختصاصی در سینماها عرضه شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها