جدیدترین رم جی اسکیل DDR5 با تایمینگ عالی معرفی شدند

شرکت G.SKILL به جان فناوری DDR5 افتاده و به شدت در حال کار بر روی ماژول های جدید رم DDR5 است. این بار این شرکت دو کیت جدید از حافظه های رم DDR5 را در حالی معرفی کرده است تایمینگ پایین را به بهترین شکل ارائه می‌دهد. با کیت های جدید رم جی اسکیل DDR5 آشنا شوید. با مازستا همراه باشید.

جدیدترین رم جی اسکیل DDR5

شرکت جی اسکیل به سراغ جدیدترین فناوری DDR5 رفته و بار دیگر به فاصله تنها چند روز، کیت های جدیدی را با تایمینگ حداقلی معرفی کرد. کیت های جی اسکیل در خانواده های Trident Z5 RGB، Trident Z5 و Ripjaws S5 عرضه شده و در ظرفیت های 32 و 64 گیگابایت عرضه می‌شوند. کیت ها شامل 2 ماژول 16 گیگابایتی و یا دو ماژول 32 گیگابایتی است.

رم‌های جدید DDR5 گروه جی اسکیل Trident Z5 RGB، Trident Z5 و Ripjaws S5 برای آخرین پردازنده‌های دسکتاپ نسل دوازدهم Intel Core و مادربردهای چیپست Intel Z690 طراحی شده در دو فرکانس 5200 و 5600 مگاهرتز عرضه می‌شوند. کیت های فوق با تایمینیگی بسیار بهتر از گذشته همراه هستند. به عنوان مثال مدل های 5600 مگاهرتزی با تایمینگ DDR5-5600 CL28-34-34-89 همراه هستند.

رم‌های جدید G.SKILL DDR5 با پردازنده Intel Core i7-12700K و مادربرد ASUS ROG Maximus Z690 Hero زیر تست های سنگین استرس قرار گرفته و نتایج آنها نیز منتشر شده است. رم‌های فوق که برای عرضه در ماه مه سال 2022 برنامه ریزی شده اند، به طور خاص برای سیستم های رده بالای اینتلی طراحی شده اند. در حال حاضر تنها رم های DDR5 در پردازنده های نسل دوازدهم قابل پشتیبانی هستند.

جی اسکیل تا کنون بیشترین تعداد رم های DDR5 را به نسبت دیگر شرکت ها معرفی کرده است. سری‌های Trident Z5 RGB، Trident Z5 و Ripjaws S5 در بخش ظاهر و LED RGB دارای تفاوت های جزئی هستند. در حال حاضر اشاره ای به قیمت این خانواده نشده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها