لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S نیکون به زودی عرضه می‌شود

B&H صفحه محصول مربوط به لنز 800 میلی متری NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S را منتشر کرده که در حال حاضر در حال توسعه است. با این وجود به راحتی می‌توان گفت که زمان اعلام رسمی آن نزدیک است. در ادامه با جزییات بیشتر این خبر ما را همراهی کنید.

لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S نیکون به زودی عرضه می‌شود
لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S نیکون به زودی عرضه می‌شود

لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S نیکون

لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S یک لنز S-Line است که رندر قدرتمندی با وضوح فوق العاده ارائه می‌کند و در عین حال پدیده ریزش رنگ (Color Bleeding) را کاملا کاهش می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر شما باید بگوییم که این پدیده در حقیقت زمانی اتفاق می‌افتد که در آن اشیا یا سطوح با بازتاب نور رنگی از سطوح مجاور خود رنگ می‌شوند.

در این مدل می‌بینیم که با استفاده از یک لنز PF (Phase Fresnel) که بهره‌مندی از بدنه‌ای فشرده و سبک وزن را امکان پذیر می‌کند، علیرغم این که یک لنز فوق تله است باز هم بسیار قابل حمل و خوش دست طراحی شده است. این لنز با عملکرد رندر بالا و تحرک فوق العاده، انتخابی عالی برای بسیاری از عکاسان از آماتورهای پیشرفته گرفته تا حرفه‌ای‌های این عرصه خواهد بود.

تاریخ عرضه

با توجه به شایعات اخیر مبنی بر معرفی لنز بدون آینه RF 800 میلی‌متری f/5.6 L IS USM کانن، احتمال می‌رود که لنز 800 میلی متری Z نیز به زودی عرضه شود.

البته با وجود این اطلاعات در حال حاضر قیمت دقیق و تاریخ معرفی این لنز هنوز مشخص نیست. اعلام رسمی احتمالا قبل از نمایش CP+ 2022 در ژاپن مصادف با تاریخ 3 تا 8 اسفند 1400 (22 تا 27 فوریه 2022) خواهد بود.

شما درباره لنز 800 میلی متری NIKKOR Z f/6.3 VR S نیکون چه نظری دارید؟ آیا مانند متخصصان دیگر مشتاق استفاده از این مدل هستید؟ چه اطلاعاتی درباره این لنز آینده دارید که می‌توانید با ما به اشتراک بگذارید؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها