انویدیا لیست بازی‌های جدید با پشتیبانی از فناوری‌های NVIDIA RTX را منتشر کرد

انویدیا لیست بازی‌های جدید با پشتیبانی از فناوری‌های NVIDIA RTX را منتشر کرد.

کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce RTX دارای چند فناوری جذاب هستند که در تعدادی از بازی‌ها از آنها پشتیبانی می‌شوند. تعداد این بازی‌ها روز به روز بیشتر شده و حالا انویدیا لیستی از جدیدترین بازی‌های در دست انتشار را با فناوری‌های NVIDIA GeForce RTX منتشر کرده است.

انویدیا لیست بازی‌های جدید با پشتیبانی از فناوری‌های NVIDIA RTX را منتشر کرد
انویدیا لیست بازی‌های جدید با پشتیبانی از فناوری‌های NVIDIA RTX را منتشر کرد

کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce RTX در دو خانواده RTX 3000 و RTX 2000 از فناوری‌های جذاب نظیر رهگیری پرتو نور یا Ray Tracing پشتیبانی می‌کنند. هسته‌های RT و Tensor در این خانواده منجر به ایجاد نسل جدید پردازش‌ها شده‌اند. تعداد زیادی از بازی‌ها از فناوری‌های موجود در کارت‌های گرافیک NVIDIA GeForce RTX پشتیبانی می‌کنند.

انویدیا به تازگی تعدادی از بازی‌های جدید و در دست انتشار را منتشر کرده است که از فناوری‌های NVIDIA GeForce RTX پشتیبانی می‌کنند. بازی‌های فوق شامل Battlefield 2042، Marvel’s Guardians of the Galaxy و Dying Light 2 Stay Human از جمله این عناوین هستند. به عنوان مثال حالا می دانیم که بازی بتلفیلد 2042 از فناوری‌هایی مانند ری تریسنگ پشتیبانی می‌کند.

این بازی در مهرماه سال جاری منتشر خواهد شد. ویژگی دیگر این بازی‌ها که در کارت‌های گرافیک NVIDIA RTX مورد استفاده قرار می‌گیرد، فناوری NVIDIA DLSS به منظور افزایش نرخ فریم در بازی‌ها است. افزون بر آن، انویدیا اعلام کرده است که تعدادی از بازی‌ها به زودی آپدیت‌هایی را دریافت کرده می‌کنند که تعدادی از فناوری‌های انویدیا در لیست پشتیبانی قرار می‌دهند.

به عنوان مثال بازی Chivalry 2 با آپدیت جدید خود از NVIDIA DLSS پشتیبانی می‌کند. بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy نیز در 26 اکتبر منتشر خواهد شد. رهگیری پرتو نور (Ray Tracing) در کارت‌های گرافیک NVIDIA عملکرد بهتری را به نسبت کارت‌های گرافیک AMD به همراه دارند که از این رو برای گیمرها لذت بخش تر خواهند بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها