بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 با تاخیر عرضه می‌شوند

با اعلام تاخیر بازی های Overwatch 2 و Diablo 4، توسعه دهندگان اعلام کردند که از این زمان برای ارتقا بازی‌ها استفاده می‌کنند. در ادامه با مازستا همراه باشید.

امروز بلیزارد اعلام کرد که بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 هر دو با تاخیر عرضه می‌شوند. جف کاپلان، کارگردان بازی Overwatch 2 در پاسخ به این سوال که Overwatch 2 قرار است کی منتشر شود، گفت هنوز هیچ اطلاعاتی از رمان عرضه آن در دسترس نیست. بلیزارد در ماه فوریه نیز تایید کرد که این دو بازی در سال 2021 منتشر نخواهند شد.

بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 با تاخیر عرضه می‌شوند
بازی‌های Overwatch 2 و Diablo 4 با تاخیر عرضه می‌شوند

خوشبختانه اعلامیه امروز وضعیت این پروژه‌های پرفروش را معلوم می‌کند. اکتیویژن امروز اعلام کرد که با تغییر مدیریت این شرکت قرار است تا برخی از محتواهای بلیزارد در سال آینده منتشر شوند و این بازی‌ها قرار است از این زمان اضافی برای دستیابی به پتانسیل کامل استفاده کنند.

این شرکت همچنین اضافه کرد که در حال برنامه ریزی حجم زیادی از محتوا برای سال بعد است و اکنون برنامه ریزی شده است که Overwatch 2 و Diablo 4 دیرتر از آنچه انتظار می‌رفت منتشر شوند. تیم‌های توسعه دهنده این بازی‌ها از زمان توسعه قدم‌های بزرگی  برداشته‌اند، ولی به زمان بیشتری نیاز دارند.

متاسفانه، هنوز هیچ نشانه‌ای از تاریخ دقیق عرضه این بازی وجود ندارد. به نظر می‌رسد که با توجه به اخبار اکتیویژن این بازی‌ها زمانی در 2023 عرضه می‌شوند در حالی که طرفداران انتظرا داشتند که Overwatch 2 در سال 2022 عرضه شود. بازی Overwatch اصلی نیز تا زمانی که نسخه بعدی عرضه نشود، قرار نیست قهرمان جدید دریافت کند.

مایک یبارا، مدیر بلیزارد نیز در تماسی با سرمایه گذاران اعلام کرد که این تاخیر مربوط به تغییرات اخیر بلیزارد بوده است. به گفته او تیم‌های توسعه دهنده اخیرا پیشرفت زیادی کرده‌اند و انتظار می‌رود که بازی‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه دهند. همچنین تغییر رهبری شرکت فرصت مناسبی برای آنها بوده است تا زمان بیشتری برای توسعه بازی دریافت کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها