عرضه Botaniq Maya توسط Polygoniq

شرکت معماری و توسعه دهنده ابزار Polygoniq، به تازگی Botaniq Maya را به عنوان نسخه جدید کتابخانه درختان سه‌بعدی مخصوص مایا (Maya)، که قبلا فقط برای نرم افزار بلندر (Blender) در دسترس بود، منتشر کرد.

این نسخه مایا به هنرمندان سه‌بعدی و متخصصان مصورسازی معماری، 130 دارایی درختی با رنگ‌های قابل تنظیم و حالت‌های فصلی را ارائه می‌دهد. در ادامه برای جزییات تکمیلی این خبر با مازستا همراه باشید.

بر اساس یک کتابخانه محبوب از درختان سه‌بعدی برای بلندر Botaniq اولین بار در سال 2019 برای نرم افزار بلندر منتشر شد که یک کتابخانه از گیاهان سه‌بعدی بهینه شده است.

نسخه بلندر این کتابخانه، از شماره 1.0 خود تا امروز با 63 درخت شروع شده و به صدها درخت برگریز، سوزنی برگ و استوایی، به علاوه انواع دیگر گیاهان، از جمله بوته‌ها، کاکتوس‌ها، گیاهان علفی و علف‌ها گسترش یافته است.

جدیدترین نسخه‌های آن مانند 6.x همچنین سنگ‌ها و صخره‌های فوتواسکن شده و ابزارهای کمکی را برای پراکندگی دارایی‌ها و کشیدن تاک‌ها در سطح یک مدل اضافه کرده‌اند.

130 درخت سه‌بعدی منحصر به فرد برای مایا، قابل تنظیم با کنترل‌های کشویی ساده

نسخه اولیه این کتابخانه و در واقع نسخه مخصوص مایا دارای 130 درخت سه‌بعدی منحصر به فرد، با مجموع 274 نوع مختلف است. این دارایی‌ها آماده استفاده هستند، بنابراین کاملا پارامتریک نیستند؛ اما، با کنترل‌های ساده مبتنی بر کنترل کشویی برای تنظیم رنگ برگ و پوست و حالت فصلی عرضه می‌شوند.

Polgyoniq در این باره می‌گوید که انواع گیاهان جدید در آینده به کتابخانه اضافه خواهند شد و انتخاب گیاهان بر اساس تقاضای کاربر اولویت‌بندی می‌شود. همچنین تمام بروزرسانی‌های آینده برای کاربران فعلی رایگان خواهند بود.

قیمت و سیستم مورد نیاز Botaniq Maya

Botaniq Maya با نسخه Maya 2019 و بالاتر، MtoA 3.1.2 و بالاتر و Arnold 5.2.2.0 و بالاتر سازگار است. هزینه مجوزهای فردی آن 89 دلار است و مجوز استودیو برای حداکثر پنج صندلی 178 دلار یا برای حداکثر 10 صندلی 267 دلار هزینه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها