بازی Rust بیش از 12 میلیون کپی فروخته است

مرور گذشته و اتفاقات آن بخش مهمی از سال نو میلادی است. در حالی که دو سال گذشته چیز زیادی برای جشن گرفتن نداشته است، استودیو Facepunch توسعه دهنده بازی Rust زمان خیلی خوبی را گذرانده است و فروش 12 میلیون نسخه از بازی خود را جشن گرفته است.

بازی Rust پس از 8 سال بالاخره به جایی که می‌خواست و لیاقتش را دارد رسید. البته باید به یاد داشته باشیم که Rust در سال 2021 سال خیلی خوبی را داشته است و در توییچ بازدیدهای فوق‌العاده‌ای دریافت کرده است.

بازی Rust بیش از 12 میلیون کپی فروخته است
بازی Rust بیش از 12 میلیون کپی فروخته است

در یک وبلاگ منتشر شده اشاره شد که این بازی دسامبر سال گذشته 8 ساله شد که مدت زمان خیلی خوبی از نسخه early access در سال 2013 را گذرانده است. Rust پنج سال بعد از عرضه اولیه، در 2018 به انتشار کامل رسید. بازی از آن زمان به صورت مداوم در حال رشد بوده است و به طور منظم بخشی از نمودار بهترین بازی‌های استیم بوده است.

در این وبلاگ همچنین اشاره‌ای به برخی از بروز رسانی‌های اصلی بازی در سال گذشته شد. این بروز رسانی‌ها شامل Camper Module، Wounding Update و بسته الحاقی صوتی، فروشگاه ماهیگیری و بروز رسانی‌های بزرگ‌تر مانند Going Deep، هالووین و بازنگری کلی گرافیک می‌شود.

بر اساس برخی از آمار‌های به دست رسیده بازی Rust به نظر سال 2021 خیلی بهتری نسبت به ما داشته است. 12 میلیون نسخه از این بازی از زمان انتشار به فروش رسیده است که نزدیک یک میلیون آن شامل بسته ‌الحاقی می‌شود. این بازی همچنین رکورد 1.37 میلیون بیننده توییچ به صورت همزمان را زده است. برای 2022 هم این بازی بروز رسانی‌های برفی را در راه دارد.

به طور کلی به نظر سال 2022 شروع خوبی برای بازی‌ها و توسعه دهندگان بوده است. همانطور که در مازستا اشاره کردیم بازی Ghost of Tsushima  هم به تازگی رکورد 8 میلیونی زده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها