سافایر واترکولرهای پیشرفته و زیبای NITRO+ S240-A و SAPPHIRE NITRO+ S360-A را معرفی کرد

شرکت سافایر را عمدتا به نام سازنده کارت های گرافیک کمپانی AMD می شناسیم؛ اما این کمپانی به آرامی در حال ورود به بازار دیگر قطعات سخت افزاری، از جمله خنک کننده های پردازنده است. سافایر در همین راستا خنک کننده های مایع یا همان واترکولرهای SAPPHIRE NITRO+ S360-A و SAPPHIRE NITRO+ S240-A را رونمایی کرده است. برای آشنایی با خنک کننده های مایع قدرتمند سافایر با مازستا همراه باشید.

سافایر واترکولرهای پیشرفته و زیبای NITRO+ S240-A و NITRO+ S360-A را معرفی کرد
سافایر واترکولرهای پیشرفته و زیبای NITRO+ S240-A و NITRO+ S360-A را معرفی کرد

شرکت سافایر به تازگی یک محصول جدید را به سبد کالای خود افزوده است؛ واترکولرهای SAPPHIRE NITRO+ S360-A و SAPPHIRE NITRO+ S240-A که در ابعاد به ترتیب 360 میلی متر و 240 میلی متر عرضه می شوند.

در طراحی واترکولرهای سافایر نیترو پلاس می توانید به طور کامل زبان طراحی کارت های گرافیک نیتروی این شرکت را مشاهده کنید. از رنگ آمیزی گرفته تا LED RGB. فن ها و همچنین محل اتصال به IHS پردازنده دارای LED RGB هستند.

واترکولرهای جدید سافایر به ترتیب دارای ابعاد دقیق 360 میلی متر در 120 میلی متر و 240 میلی متر در 120 میلی متر در بخش رادیاتور هستند. واترکولرهای SAPPHIRE NITRO+ S با فرم All-in-One طراحی شده اند؛

در نتیجه کاربران نیازی به ریختن مایع در رادیاتور نداشته و تنها باید اقدام به نصب آنها کنند. واترکولرهای مورد نظر از فناوری بلوک پمپ نسل هفتم Asetek استفاده می کند که حسگر حرارتی را در بلوک پمپ ادغام کرده و سرعت فن ها را به صورت هوشمند با توجه به آنالیز سنسور حرارتی تنظیم می کند.

واترکولرهای SAPPHIRE NITRO+ S دارای فن‌های دوبل بلبرینگ با الهام از فن‌های موجود در کارت‌های گرافیک سری NITRO+ Sapphire هستند که دارای پروانه‌هایی با 13 تیغه فشرده هستند که در لبه‌ها به صورت شبکه‌ای جدا شده‌اند تا تمام جریان هوای آن‌ها را به صورت محوری هدایت کنند.

سافایر واترکولرهای پیشرفته و زیبای NITRO+ S240-A و NITRO+ S360-A را معرفی کرد
سافایر واترکولرهای پیشرفته و زیبای NITRO+ S240-A و NITRO+ S360-A را معرفی کرد

موتور پمپ در سرعت های بین 800 تا 2800 دور در دقیقه می چرخد ​​در حالی که فن ها بین 450 تا 2500 دور در دقیقه می چرخند. از جمله انواع سوکت های CPU پشتیبانی شده در این خانواده می توان به LGA1700، AM4 و LGA1200 اشاره کرد. سافایر تا کنون اشاره ای به قیمت گذاری آنها نکرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها