این شما و این هم اولین تصاویر از Sapphire Radeon RX 6600 PULSE

چندی پیش برای اولین بار تاریخ عرضه کارت گرافیک ارزان قیمت و اقتصادی AMD Radeon RX 6600 لو رفت. حال شاهد انتشار اولین تصاویر از کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 6600 PULSE به عنوان اولین نمونه سفارشی هستیم.

کارت گرافیک Radeon RX 6600 XT به تازگی از سوی AMD وارد بازار شده اما دست کمتر گیمری به آن رسیده است. به هر حال کمبود موجودی و قیمت بالا، این عضو اقتصادی خانواده را به یک محصول نایاب مبدل کرد. با این وجود AMD خود را برای عرضه گزینه ارزان تر یعنی Radeon RX 6600 آماده می کند. حال به نظر می رسد که شرکت های سازنده کارت گرافیک نیز به صورت کامل برای عرضه Radeon RX 6600 در مدل های سفارشی آماده هستند.

این شما و این هم اولین تصاویر از Sapphire Radeon RX 6600 PULSE
این شما و این هم اولین تصاویر از Sapphire Radeon RX 6600 PULSE

اولین تصاویر از یک نسخه سفارشی موسوم به Radeon RX 6600 PULSE به بیرون درز کرده است. Sapphire Radeon RX 6600 با تفاوت های بسیار جزئی به نسبت کارت گرافیک Sapphire Radeon RX 6600 XT PULSE دیده می شود.

بدون شک شرکت ها برای RX 6600 خنک کننده ای مستقل را طراحی نکرده و از همان کولرهای پیشین خود استفاده می کنند؛ اقدامی که توسط سافایر نیز انجام شده است. تصاویر Radeon RX 6600 PULSE در حالی منتشر شده است که چند وب سایت فروش آنلاین نیز آن را به همراه برخی جزئیات فنی در وب سایت خود درج کرده اند.

یک خرده فروش این کارت را با قیمت 589.90 یورو و تاریخ موجودی مورد انتظار 28 سپتامبر لیست کرده است. Sapphire به زودی مدل دو فن (11310-01-20G) با نام Radeon RX 6600 Pulse را روانه بازار می کند.

این مدل در واقع حتی کوچکتر از نوع XT PULSE از Sapphire بوده و این ارزان ترین کارت RDNA2 است که این شرکت تا کنون منتشر کرده است. این کارت گرافیک با یک مدار چاپی سفارشی، نیروی مورد نیاز خود را از طریق یک درگاه 8 پین تامین می کند.

این شما و این هم اولین تصاویر از Sapphire Radeon RX 6600 PULSE
این شما و این هم اولین تصاویر از Radeon RX 6600 PULSE

همانطور که قبل تر نیز گفته شده بود، RX 6600 دارای 8 گیگابایت حافظه گرافیکی از نوع GDDR6 است. به هر حال زمان چندانی تا معرفی و عرضه این عضو اقتصادی و ارزان قیمت باقی نمانده است؛ هرچند که بدون شک قیمت آن بسیار بالا خواهد بود!

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها