بازی Skull & Bones تا مارس 2023 عرضه می‌شود

بالاخره جدیدترین گزارش مالی یوبیسافت منتشر شد و مجموعه‌ای از عناوین این ناشر را قبل از مارس 2023 نشان داد. یکی از این عناوین، بازی چند نفره سبک دزدان دریایی Skull & Bones است که به نظر پس از یک تاخیر طولانی بالاخره قرار است عرضه شود.

گیم پلی تست فنی بازی Skull & Bones ماه پیش به بیرون درز کرده بود و حالا به نظر می‌رسد که به زودی می‌توانیم غارت را در دریاها شروع کنیم. در ادامه با مازستا همراه باشید.

عرضه بازی Skull & Bones تا مارس 2023

دو بازی دیگری که قرار است در کنار Skull & Bones تا مارس 2023 عرضه شوند، Avatar: Frontiers of Pandora و Rabbids: Spark of Hope Mario هستند.

Skull & Bones

از زمان معرفی بازی‌‌ها در رویداد Ubisoft Forward سال گذشته، هیچ چیز زیادی از این بازی‌ها ندیده‌ایم،‌ ولی اگر قرار باشد که این بازی‌ها در طی یک سال آینده منتشر شوند به احتمال زیاد اطلاعات بیشتری از آنها در چند ماه آینده منتشر می‌شود. اگر شما هم منتظر انتشار بازی Skull & Bones هستید می‌توانید تابستان امسال در رویداد جدید یوبیسافت اطلاعات بیشتر از این عنوان را کسب کنید.

از آنجایی که این اخبار از یک گزارش مالی به دست رسیده است، هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای بازی‌های ذکر شده دریافت نکردیم. ولی می‌دانیم که این بازی‌ها قبل از پایان مارس 2023 عرضه می‌شود و هیچگونه تاخیر دیگری در برنامه نیست.

تنها عنوانی که از زمان انتشار آن می‌توانیم حدس بزنیم Avatar: Frontiers of Pandora است. به احتمال زیاد همزمان با انتشار قسمت دوم فیلم پرطرفدار همین عنوان، Avatar: The Way of Water عرضه می‌شود.

این فیلم قرار است در ماه دسامبر در سینماها اکران شود. پس به احتمال زیاد Avatar: Frontiers of Pandora هم در همین بازه زمانی برای بیشتر کردن هیجان هر دو عنوان منتشر می‌شود. نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها