طبق گزارشات سونی در حال ساخت کنترلر Pro برای PS5 است

پلی استیشن در حال آماده شدن برای معرفی سخت افزار جدید تا آخر این ماه است و طبق گزارشات در این بین قرار است ار یک کنترلر Pro برای PS5 هم رونمایی شود. در ادامه با مازستا همراه باشید.

بر اساس گزارشات تام هندرسون این کنترلر جدید و به اصطلاح Pro چندین ویژگی منحصر به فرد از جمله دکمه‌های پشت و استیک‌های قابل جا به جا کردن است. تام هندرسون مدعی است که تصاویری از این کنترلر را دیده و توضیح می‌دهد که این کنترلر دستگیره‌‌های قابل تعویض نیز دارد.

جالب اینجاست که به گفته هندرسون این کنترلر تنها قسمتی از چندین قطعه سخت افزاری است که سونی در آخر این ماه معرفی خواهد کرد. هندرسون همچنین حدس می‌زند که این کنترلر همزمان در برنامه‌ای که در آن تاریخ انتشار دقیق بازی God Of War Ragnarok اعلام می‌شود به نمایش در می‌آید.

کنترلر Pro برای PS5

در مورد سایر سخت افزارهایی که ممکن است در این برنامه معرفی شود، هندرسون می‌گوید که یک کنسول جدید در بین آنها نخواهد بود. بنابراین قرار نیست کنترلر Pro برای PS5 را به این زودی ببینیم.

سونی هنوز تاریخ انتشار هدست PSVR 2 را هم اعلام نکرده است، ولی با وجود معرفی مجموعه بازی‌های واقعیت مجازی برای این کنسول انتظار می‌رود که در این مراسم نگاهی دیگر هم به این هدست بیاندازیم.

سونی به تازگی از بازی‌‌های Resident Evil Village و Resident Evil 7 برای این هدست رونمایی کرده است، ولی تاریخ انتشاری از آنها در دسترس نیست.

در هر صورت اگر اطلاعات هندرسون دقیق باشد، خیلی نباید منتظر بمانیم. با این حال، همانطور که درباره این اطلاعات از منابع مختلف می‌دانید، هیچکدام از آنها تایید نشده‌اند پس همیشه نمی‌‌توان به آنها اطمینان کرد. در هر حال زمان زیادی تا پایان ماه نمانده است و به زودی می‌توانیم همه چیز را خودمان ببینیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها