سونی اولین تصاویر PSVR2 را منتشر کرد

چند وقت پیش در مازستا اشاره کرده بودیم که سونی قرار است برای کنسول نسل جدید خود، PS5 یک هدست واقعیت مجازی با عنوان PSVR2 منتشر کند. بعد از خبر ساخت این هدست سونی به جز مشخصاتی که این هدست خواهد داشت هیچ اطلاعاتی را در دسترس عموم قرار نداد، البته تا امروز.

سونی اولین تصاویر PSVR2 را منتشر کرد
سونی اولین تصاویر PSVR2 را منتشر کرد

سونی بالاخر اولین تصاویر هدست واقعیت مجازی PSVR2 را به همراه کنترلرهای ردیاب انگشت منتشر کرد، رنگ این هدست نیز قرار است سفید باشد تا با کنسول نسل جدید پلی استیشن همخوانی کند.

پلی استیشن در پستی که منتشر کرد گفت “هدف ما این است که یک هدست ایجاد کنیم که نه تنها بخش جذابی از دکور خانه شما می‌شود، بلکه شما را در دنیای بازی غوطه ور می‌کند در حدی که فراموش کنید در حال استفاده از این هدست و کنترلر آن هستید. به همین دلیل توجه زیادی به ارگونومی هدست داشته‌ایم و آزمایش‌های مختلفی را انجام داده‌ایم تا این هدست را از هر لحاظ راحت بسازیم.”

یکی از قابلیت‌های هدست جدید PSVR2 تنظیم فاصله لنز است تا شما بتوانید فاصله را از چشمان خود تغییر دهید. این هدست همچنین با وجود موتوری که درون آن وجود دارد از هدست اول سبک‌تر است پس استفاده از آن نیز راحت‌تر است. PSVR2 همچنین دارای یک طراحی خروجی هوا جدید است که باعث می‌شود لنزهای این هدست در هنگام بازی بخار نکنند.

یکی از ویژگی‌های هیجان انگیز دیگر این هدست پشتیبانی از 4K HDR است. این هدست همچنین قرار است تنها با یک کابل به کنسول وصل شود پس طراحی آن نیز دست و پاگیر نیست. ممکن است زمان عرضه این هدست کمی طولانی‌تر از آنچه انتظار می‌رود باشد، ولی سونی از قبل این هدست‌ها را در دسترس توسعه دهندگان قرار داده تا شروع به ساخت محتوای جدید اختصاصی برای PSVR2 را شروع کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها