فصل دوم The Witcher هفته دیگر عرضه می‌شود

در گذشته در مازستا تریلر‌هایی از فصل دوم The Witcher را منتشر کرده بودیم، ولی بالاخره به زمان تماشای این سریال نزدیک شده‌ایم. فصل پیش روی این سریال بر اساس رمان “خون الف‌ها” اثر آندری ساپکوفسکی خواهد بود و روایت خطی‌تری را قرار است نسبت به فصل قبل داشته باشد که خارج از زمان بندی بود و بین گذشته، حال و آینده جهش می‌کرد. با هر قسمت که حدود 50 تا 60 دقیقه است شما می‌توانید فصل جدید این سریال را در کمتر از هشت ساعت تماشا کنید که برای دوری از اسپویلر‌ها در اینترنت بسیار خوب است.

فصل دوم The Witcher هفته دیگر عرضه می‌شود
فصل دوم The Witcher هفته دیگر عرضه می‌شود

فصل دوم درست از آنجایی شروع می‌شود که گرالت با سیری متحد می‌شود. این دو به Kaer Morhen سفر می‌کنند تا با جادوگرانی ملاقات کنند. طرفداران انتظار داشتند که بخش بزرگی از فصل دوم در قلعه کوهستانی جای بگیرد، جایی که می‌توانیم وسمیر را ببینیم. نتفلیکس حتی انیمیشنی بر اساس جوانی وسمیر ساخته است که کابوس گرگ نام دارد.

در حالی که گرال و سیری پیوند خود را در فصل دوم بیشتر می‌کنند، ینفر پس از نبرد Sodden Hill توسط نیلفگارد دستگیر شده است. طبق تریلرها بعدا شاهد افتادن او به دست Scoiatael نیز می‌شویم.

هنوز مشخص نیست که مسیر گرالت و ینفر در فصل جدید چگونه به یکدیگر راه پیدا می‌کند، ولی لورن هیسریچ اعلام کرده است که می‌خواهد شخصیت‌های اصلی را بیشتر از یکدیگر گرد هم بیاورد.

هنری کویل که در نقش خود گرگ سفید است، قبلا تایید کرده است که به هسته اصلی گرالت وفادار است و هر بار که Witcher 3 را بازی می‌کند، ینفر را به تریس ترجیح می‌دهد. طرفداران نیز می‌توانند انتظار تکامل رابطه پیچیذه گرالت و ینفر را در طول سریال داشته باشند.

قابل ذکر است که در کنار این خبر خوب برای طرفداران ویچر، استودیو CDPR به زودی این بازی را به نسل جدید میاورد و برنامه‌ای برای ساخت بخش چند نفره برای این بازی دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
دسته بندی ها