منفورترین شرکت‌ های جهان در یک نظرسنجی مشخص شدند! از سونی تا یوبی سافت

یک نظرسنجی جالب توجه به تازگی توسط رسانه ها و کاربران شدیدا مورد توجه قرار گرفته است. این نظرسنجی به منفورترین شرکت‌ های جهان پرداخته که نام چند برند فعال در حوزه بازی و فناوری نیز در بین آنها دیده می شود. با مازستا همراه باشید.

به احتمال زیاد در روزهای اخیر زمزمه های یک نظرسنجی جالب توجه را در شبکه های اجتماعی مشاهده کرده اید؛ مجموعه ای موسوم به RAVE Reviews به تازگی تحقیقاتی بزرگ را در توییتر به راه انداخته است.

منفورترین شرکت‌ های جهان
منفورترین شرکت‌ های جهان

RAVE Reviews در تلاش بوده تا نظرات کاربران در مورد برخی برند و شرکت های برتر جهان را دانسته و سپس آنها را طبقه بندی و ارائه کرده است. در اکثر نظرسنجی ها از کاربران خواسته می شود تا بهترین برند، محصولات و کمپانی های مد نظر خود را انتخاب کنند؛ اما در این نظرسنجی به سراغ منفورترین های جهان خواهیم رفت.

این مجموعه با استفاده از یک ابزار تحقیقاتی موسوم به SentiStrength، بیش از 1 میلیون توییت را آنالیز کرد. در این نظرسنجی شرکت های بسیاری که در زمینه های فناوری، بازی، تجهیزات دیجیتال، غذا، تاکسی های اینترنتی و … حضور داشته اند. در بخش بازی، کاربران و شرکت کنندگان یوبی سافت (Ubisoft) را به عنوان منفورترین شرکت ساخت بازی انتخاب کرده اند که البته دلیل آن مشخص نیست. یوبی سافت در 23 کشور جهان به عنوان منفورترین برند سازنده بازی شناخته شد.

پس از آن شرکت کپکام (Capcom) رتبه دوم را به نام خود ثبت کرده است. رتبه های بعدی نیز در اختیار برندهای ر گیم فریک (Game Freak، کونامی (Konami) و اکتیویژن (Activision) است.

البته باید گفت که با برندهای عجیبی دست کم در بخش بازی روبرو هستیم! به نظر می رسد که این نظرسنجی بسیار عجیب است چرا که دست کم برخی از برندهای فوق بسیار شناخته شده و نزد کاربران محبوب هستند. در بخش کمپانی های فناوری، شرکت سونی (Sony) به عنوان منفورترین کمپانی انتخاب شده است.

منفورترین برند در سراسر جهان از نظر کاربران سونی است. منفورترین برند در ایالات متحده آمریکا و انگلستان نیز شرکت اوبر (Uber) است. منفورترین کمپانی بزرگ فعال در حوزه‌ تکنولوژی نیز در اختیار مایکروسافت (Microsoft) قرار گرفت. در نهایت کمپانی کِی‌اِف‌سی (KFC) نیز منفورترین شرکت در حوزه غذا شناخته شد. آیا با این نظر سنجی موافق هستید؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها