دوره آموزشی بررسی سیستم متریال موتور آنریل انجین 5

به تازگی وبسایت The Gnomon Workshop دوره آموزشی بررسی سیستم متریال موتور آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5 Material System Overview) را که توسط «چارلستون سیلورمن» (Charleston Silverman) هنرمند متخصص در زمینه واقعیت مجازی (VR) ضبط شده، اجرا کرده است. این دوره به معرفی جامعی از سیستم مواد موتور بازی سازی جدید می‌پردازد که در ادامه با جزییات بیشتر آن آشنا می‌شوید. با مازستا همراه باشید.

سیستم متریال موتور آنریل انجین 5

معرفی کامل سیستم متریال موتور آنریل انجین 5 و نحوه استفاده کارآمد از آن در تولید، در یک کارگاه آموزشی پنج ساعته ضبط شده به صورت ویدیویی ارائه می‌شود. سیلورمن در این دوره آموزشی، یک نمای کلی از سیستم مواد و متریال نسخه جدید موتور بازی سازی «اپیک گیمز» (Epic Games) و رندر در زمان واقعی (Real-Time) آن ارائه می‌دهد.

برای کسانی که تازه کاربر آنریل انجین شده‌اند، سیلورمن اصول اولیه کار را آموزش می‌دهد که شامل نحوه آماده‌سازی و وارد کردن تکسچر‌ها، نحوه ایجاد متریال و ارتباط بین سایه‌ها، مواد، نمونه‌ها و توابع است.

موضوعات پوشش داده در این دوره آموزشی عبارتند از توضیحات عدسی فرنل (Fresnel) و متریال‌های بازتابی آنریل انجین 5، پوشش رنگ، رنگ‌آمیزی رأس، شفافیت، سایه‌زنی و نقشه‌برداری انسداد اختلاف منظر است.

برای کاربران پیشرفته‌تر، این کارگاه همچنین نحوه تنظیم مجموعه پارامترهای مربوط به متریال‌ها را که می‌تواند از طریق یک توالی یا خط زمانی کنترل شود، برای متحرک‌سازی مواد همراه با سایر سکانس‌ها در یک صحنه بررسی می‌کند.

علاوه بر فیلم‌های آموزشی، بینندگان می‌توانند پروژه‌های آنریل انجین را که شامل تمامی مطالب ایجاد شده در کارگاه است دانلود کنند و بعدا به کار گیرند.

درباره هنرمند

«چارلستون سیلورمن» (Charleston Silverman) مهندس ارشد پروژه‌های دیجیتال در شرکت واقعیت ترکیبی Digital Nation Entertainment است.

او روی پروژه‌های مختلفی برای شرکت‌هایی از جمله Time Inc، ناسا، CNN، NBA و اپل کار کرده و تخصص‌های فنی او شامل مدل‌سازی سه‌بعدی، فتوگرامتری، مواد، بافت و نورپردازی است.

قیمت

دوره آموزشی بررسی سیستم متریال موتور آنریل انجین 5 از طریق اشتراک در وبسایت The Gnomon Workshop قابل دریافت است که دسترسی به بیش از 300 آموزش مختلف را برای شما فراهم می‌کند. هزینه اشتراک این دوره 49 دلار در ماه یا 490 دلار در سال است که فایل‌های تمرینی و آزمایشی آن نیز به صورت رایگان در دسترس هستند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها