Unity اکنون مالک ابزار همکاری SyncSketch شد

به تازگی اطلاعاتی از یونیتی / Unity فاش شده و این اطلاعات نشان می‌دهد که این شرکت ابزار همکاری هنرمندان یعنی SyncSketch را خریداری کرده و بدست آورده است. البته تا این لحظه هیچ جزییاتی از شرایط این خرید فاش نشده و تیم‌ها تصمیم گرفته‌اند تا شرایط خرید و معامله‌ی خود را فاش نکنند.

Unity، مالک جدید SyncSketch

Unity اکنون مالک ابزار همکاری SyncSketch شد
Unity اکنون مالک ابزار همکاری SyncSketch شد

SyncSketch، مستقر در کالیفرنیا، در ابتدا در سال 2016 تاسیس شد و نرم افزاری را برای هنرمندان، انیماتورها و متخصصان VFX ایجاد کرد تا همکاری در دارایی‌ها را تسهیل کند. SyncSketch از محتوای دو بعدی، سه بعدی و انواع ویدئو پشتیبانی می‌کند.

تا به امروز راه حل‌های این تیم توسط تعداد زیادی از مشتریان از جمله Frontier و Activision Blizzard نیز مورد استفاده قرار گرفت. در نهایت این ابزار توسط یونیتی خریداری شد و هیچ جزییاتی از این معامله منتشر نشده است.

Unity خاطرنشان کرد که آنها مأموریت دارند تا خلاقیت را در هر کجا و در هر دستگاهی فعال کنند. شایان ذکر است که پیش از این، سازنده موتور بازیUnity ، پلتفرم دسترسی از راه دور Parsec را در ماه آگوست و Weta Digital را در اوایل این ماه خریداری کرد. این شرکت اشاره کرد که با این خریدها، ابزارهای بهره‌وری را برای جامعه سازندگان Unity دو برابر خواهد کرد.

اکنون که SyncSketch تحت نظر یونیتی قرار گرفته، احتمالا به زودی باید شاهد تحولات و تغییراتی در عملکرد و کارایی و آن باشیم. این خرید و فروش‌ها معمولا به نفع ابزارها، نرم‌افزارها و در نهایت هنرمندان تمام خواهد شد و نتایج خوبی خواهد داشت.

در نتیجه باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه باشیم و ببینیم که واکنش هنرمندان به مالکیت یونیتی بر ابزارهای مختلفی چون SyncSketch، Weta Digital یا پلتفرم دسترسی از راه دور  Parsec چیست. شما عزیزان نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها