تقلب در بازی Valorant در کمترین میزان خود است

فناوری آنتی چیت بازی Valorant با نام Vanguard که سال گذشته همراه با بازی منتشر شد از ابتدا توجه زیادی را جلب کرده بود. بازیکنان در ابتدا از این موضوع که Vanguard همیشه روشن است و بر کامپیوتر و کارهای شما نظارت دارد ناراضی بودند.

Riot Games این مشکل را حل کرد و غیر فعال کردن آن را آسان‌تر کرد، ولی مشخص کرد که شما نمی‌تواندی بدون Vanguard بازی کنید و حتما این آنتی چیت باید اجرا شود.

تقلب در بازی Valorant در کمترین میزان خود است
تقلب در بازی Valorant در کمترین میزان خود است

به نظر می‌رسد که یک سال و نیم بعد استراتژی ضد تقلب Riot در حال سوددهی است. تحلیلگر آنتی چیت شرکت Riot Games، Matt Paoletti معروف به K3o، در پستی اعلام کرد که میزان گزارش‌های چیت در بازی ولورانت در پایین‌ترین میزان خود است.

مبارزه با متقلبان خیلی سخت است و به نظر می‌رسد که بسیاری از این شرکت‌ها در این کار موفق نبوده‌اند. خوشبختانه Riot Games تا کنون توانسته تا حد ممکن از تقلب در این بازی جلوگیری کند.

طبق اعلام Riot Games متقلبان قابل از بین بردن نیستند و همیشه برمی‌گردند، ولی هدف این شرکت این است که تا حد امکان آنها را از بازی‌های Competitive دور نگه دارد. با این اعلامیه معلوم شد که توسعه دهندگان Vanguard هنوز به توسعه این برنامه فکر می‌کنند و تلاش دارند تا آن را بهتر از چیزی که هست کنند.

تاثیر آنتی چیت ونگارد در ولورانت برعکس بازی‌های دیگر بسیار  بوده است و شروعی بوده برای عرضه آنتی‌ چیت‌های Kernel در بازی‌های دیگر، برای مثال اکتیویژن به تازگی اعلام کرده که آنتی چیت سطح Kernel را وارد وارزون می‌کند تا طرفداران را راضی نگه دارد. البته از آنجایی که اطلاعات این آنتی چیت قبل از انتشار لو رفته است، نمی‌توان امید زیادی به این آنتی چیت داشت.

بازی ولورانت شباهت زیادی به CSGO دارد و به راحتی توانسته طرفداران این بازی را به سمت خود بکشد. با وجود آنتی چیت ونگارد به نظر می‌رسد که ولورانت هنوز در حال پیشرفت است و قرار است به خوبی به کار خود ادامه دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها