شایعه شده است که یک بازی اکشن RPG با Wu Tang Clan در دست ساخت است

یک گزارش جدید می‌گوید که ممکن است یک بازی اکشن RPG با مضمون Wu Tang Clan در استودیو Brass Lion Entertainment، استودیویی که در سال 2017 توسط کهنه‌ کاران صنعت بازی سازی یعنی Bryna Dabby Smith، Manveer Heir و Rashad Redic تاسیس شد، در حال توسعه است.

طبق این گزارش، این پروژه با نام Project Shaolin شناخته می‌شود که یک بازی اکشن RPG سوم شخص است. این بازی یک بخش داستانی قوی نیز با پشتیبانی چهار نفره خواهد داشت.

شایعه شده است که یک بازی اکشن RPG با Wu Tang Clan در دست ساخت است
شایعه شده است که یک بازی اکشن RPG با Wu Tang Clan در دست ساخت است

این پروژه رویداد‌های فصلی و سایر به روز رسانی‌ها را نیز خواهد داشت. Wu Tang Clan نیز به عنوان سازنده موسیقی متن بازی به صورت مستقیم خواهد بود.

به نظر می‌رسد که این اثر قرار است به موسیقی مربوط باشد و رقبا را می‌تواند به راحتی کنار بزند. Wu Tang Clan از اصطلاحات زیادی مربوط به شائولین استفاده می‌کند. هفتمین آلبوم آنها که روزی روزگاری در شائولین نام دارد نیز نزدیک به 2 میلیون دلار فروش داشت.

Brass Lison که یک استودیو موسیقی است با هدف ایجاد داستانی اصیل با محوریت شخصیت‌های تیره پوست راه اندازی شد، به نظر پروژه جدیدی دارد که می‌تواند به این بازی مربوط باشد.

در حال حاضر Brass Lison به دنبال استخدام یک بازی ساز است تا به تیم آنها ملحق شود. هیچ اطلاعاتی دقیقی فاش نشده است، ولی این بازی ساز قرار است بر پروژه RPG با تم انیمه‌ای کار کند.

وب سایت این استودیو همچنین دارای لیست مشاغلی است که در حال حاضر به دنبال یک هنرمند محیط سه بعدی، برنامه نویس، برنامه نویس گیمپلی و برنامه نویس UI/UX است.

همه این افراد برای عنوان اکشن RPG لحاظ شده‌اند، ولی این تمام جزئیات فاش شده است. در حال حاضر ما منتظر هرگونه خبر جدیدی از سوی Brass Lison هستیم تا اطلاعات جدیدی را در اختیار شما بگذاریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

سفارشی سازی نامحدود به سلیقه شما ...

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
اخیرا مشاهده شده بستن
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها