آشنایی با نرم افزارهای سابستنس سوییت

blender-3d-modeling-texture-sculpt-rig-animate-simulation-video-edit-color-grading-rendeirng-eevee-cycles-01
dfmadmin

Blender (بلندر)

بعضی از نرم افزارها را نمیتوان به سادگی تشریح کرد. اگر تا سالیان قبل از کاربران دنیا در مورد نرم افزارهای مدلسازی و انیمیشن سه

ادامه مطلب »

مجموعه نرم افزاری شرکت الگوریتمیک که به تازگی به تملک شرکت ادوبی درآمده است از جمله نرم افزارهای بسیار پرکاربرد و قدرتمند می باشد. برای آشنایی با نرم افزارهای سابستنس سوییت شامل Substance Painter , Substance Designer , Substance Alchemist و Substance Library می توانید این ویدیو را مشاهده کنید. سوالات بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که میتوان به تفاوت Substance Painter و Ssubstance Desinger اشاره کرد که سوال بسیاری از کاربران است.

تفاوت سابستسن پینتر و سابستنس دیزاینر در چیست؟

در صورتی که میخواهید علاوه بر آشنایی با نرم افزارهای سابستنس سوییت، تفاوت عمده آنها را هم درک کنید، توصیه میکنیم که این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو به تفاوت نرم افزارهای Substance Painter و Substance Designer اشاره شده و همچین نرم افزار قدرتمند و منحصر به فرد Substance Alchemist را نیز بررسی خواهیم کرد. اگر به مباحث نرم افزارهای متریال و تکسچر پینتینگ علاقه مند هستید، توصیه میکنم که از قابلیت های نرم افزارهای این شرکت به خوبی اطلاع پیدا کرده و در صورت نیاز از آنها استفاده نمایید. این نرم افزارهای رقیب مستقیم نرم افزارهای کوئیکسل می باشند.

Substance Painter

یکی از معروف ترین نرم افزارهای سابستنس سوییت ، سابستنس پینتر می باشد که وظیفه تکسچر پینتیگ و متریال پینتیگ را بروی سطح مدلهای سه بعدی به عهده دارد. البته این اصلی ترین وظیفه این نرم افزار است و قابلیت های دیگر آن را در ویدیو تشریح کرده ایم.

Substances Alchemist – Substance Desinger

سابستنس دیزاینر، نرم افزار قدرتمند و کارآمد دیگری از سری نرم افزارهای سابستنس سوییت است که امکان تولید تکسچرها و متریال های پارامتریک و قابل استفاده در نرم افزار های دیگر این شرکت را به عهده دارد. شما میتوانید کاربردهای این نرم افزار را در این ویدیو مشاهده نمایید.

سابستنس الکمیست نرم افزار دیگری از substance suite است که قابلیت تولید و ساخت متریال را به عهده دارد. این نرم افزار میتوانید از یک تصویر ساده ، متریال آن را استخراج نموده و در اختیار شما قرار دهد.

Substance Suite

تمامی نرم افزارهای سابستنس سوییت که شامل نرم افزارهای ذکر شده می باشد، در این ویدیو بررسی شده و شما میتوانید به راحتی شناخت کاملی در مورد آنها بدست آورید.

آشنایی با نرم افزارهای سابستنس سوییت

قبل از استفاده از مجموعه نرم افزارهای substance suite می بایست تفاوت کاربری هر یک را بدانید تا بتوانید به راحتی و درستی از آنها استفاده نمایید. از این رو شما را دعوت به تماشای ویدیوی این قسمت می نماییم.

تماشای ویدیو در یوتیوب:

این مطلب را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

آشنایی با نرم افزارهای سابستنس سوییت

بستن سبد خرید
بستن علاقه‌مندی
بستن

بستن
منو
دسته بندی ها